Lara

Lara
Nimi:Lara
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NUNNU NINATÄPP!

Varem end kassitoas nähtamatuks muuta püüdvast Larast on sirgunud tragi kodukiisu kandidaat. Kui varem võis teda leida mõne julgema semu selja taha
peitununa, siis nüüd ta enam turvameest ei vaja ja askeldab kassitoas vabalt ringi.

Teiste omasuguste kasside seast on teda lihtne eristada roosal ninakesel paikneva "sünnimärgi" järgi. See nunnu nina, multikalik ilme ja kohev valge krae lausa kutsuvad hellitama!

Kuigi Lara on kahejalgsetega veel pisut ettevaatlik ega torma ummisjalu külalistelt silitusi nuruma, on ta vabatahtlikele paljastanud killukesi oma vahvast iseloomust. Nagu ühele noorele kassipreilile kohane, meeldib talle mängida ja suletutikesi taga ajada. Samuti on ta avastamas oma sisemist paigurmaani. Nimelt on kiisupreili ära tabaanud, et mõnusad pehmed paid tulevad inimkäe seest ja väikeste õrnade peamüksudega oskab ta võluvalt paluda paisessioonide jätkumist.

Lara on umbes 3-aastane, steriliseeritud ja vaktsineeritud ning valmis kodupakkujatega kohtuma. Kui sina soovid tema isiklikuks paiterapeudiks hakata, siis täida loomasoovija küsimustik ja tule talle varjupaika külla!