Lars

Lars
Nimi:Lars
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

11.12.2018 - Lars leidis kodu!

NOORUKE HELLIK LARS
Armsat Larsi poleks meiega, kui poleks suure südamega inimesi. Kuigi ta ise seda ei taju, olid Loksa prügimäe läheduses sündinud kassipoja väljavaated elule kaunis nukrad. Kuniks ilm oli veel soe ja ema püsis silmapiiril, oli kõik hästi. Lisaks käis üks kohalik loomaarmastajast vanaproua kodutuid kasse toitmas. Ent siis saabusid talvekülmad ning kassiema läks oma teed, jättes noorukesed-nõrgukesed Larsi ja tema õe Musimartha olelusvõitlusesse omapäi. Vanaproua hing ei andnud rahu ning ta taris pojad kosuma oma koju, kus elas trobikond teisigi leidlapsi. Pesaleidja tuli heale inimesele appi ning on tänaseks juba Musimarthale kodu leidnud. Nooruke Lars ootab oma peret Pesaleidja kassitoas.

Lars on siira pilgu ja imeilusa laigulise kasukaga noor kass. Ta kasutab eeskujulikult liivakasti ja oskab kõrgelt hinnata head toitu. Võid uskuda, et ta oskab head elu hinnata! Lars on heasüdamlik ja usaldav inimeste suhtes, keda hästi tunneb – võõraste suhtes esialgu pelglik. Kuid just viimasel ajal on Lars teinud suuri edasiminekuid kassitoas - ta on õppinud paisid nautima ja selle käigus mõnust patju sõtkuma. Vagural Larsil on kõik eeldused saada lähedust nautivaks lemmikloomaks, kuid see oleks talle kindlasti kergem rahulikus kodus. Samuti peaks uus kodu varuma veidi kannatust looma südame võitmiseks. Tuleb mõista, et selle looma elu esimesed kuud ei valmistanud teda ette saamaks diivanikaunistuseks. Ometi on ta selle poole teel!

Kui tahad Larsile kodu pakkuda, siis täida meie kassivõtja ankeet ning tule teda vaatama.
Et kassivõtmine oleks muretum, tuleb Larsiga kaasa Royal Canini kingipakk.
Hoolimata karmist elu algusest, on Lars tänaseks tip top korras – ilus, puhas ja hästi toidetud. Ta on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ning saanud parasiitide vastase tõrje.