Lauren

Lauren
Nimi:Lauren
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TAGASIHOIDLIK JA PISUT PELGLIK LAUREN USUB INIMESTESSE SISIMAS..

Lauren on kasvatanud üles (meile teadaolevalt) kolm ilusat kassipoega. Samas on ta ise nii meeletult ilus, et imelik olekski, kui sealt poleks tulnud ilusad kassipojad. 
Enda meelest läks kaunis Lauren Laulasmaale SPA-sse puhkama, aga hoopis nabiti ta kinni ning nii jõudis kiisupreili meie hoole alla. 
Nüüd ootab Lauren kodu. Ta ootab seda tagasihoidlikult pesakasti või pesa peal lamades. Ta proovib end teha nähtamatuks, valides enda värvi olevaid lamamiskohti, et keegi talle tähelepanu ei pööraks. Et keegi ei teeks talle halba, et keegi ei tunneks vajadust teda haarata ja musitama hakata. Sellegipoolest teeb ta edusamme ning laseb end seljalt ilusti paitada. Pead ta veel ei usalda teiste hoolde anda, aga küllap on needki edusammud kiired tulema. Aga need edusammud on palju-palju kiiremad tulema oma kodus. Oma päris enda kodus.

Ehkki Lauren käitub justkui ta ei tahaks kunagi oma inimest leida, on sisimas ja südames tema soov, et oleks üks ja kindel inimene, kes oma tähelepanu ja armastuse just temale suunaks. Ta ei taha, et need inimesed igapäevaselt vahetuvad ja sama tuttav nägu jälle mitu päeva ilusaid sõnu talle ei räägi. Ta tahab kindlustunnet. Režiimi. Turvalisust. Ilusaid sõnu. Hella paikätt. 
Kas Sina suudaksid seda umbkaudu 2017 aastal sündinud imeilusale kassipreilile pakkuda?
Hea lihtne on seda teha, sest kaasa tuleb meie koostööpartnerilt, Pro Planilt, vahva kinkekotike. Täida selleks meie loomavõtja ankeet ning tule tutvuma kiisutüdrukuga!