Lavender

Lavender
Nimi:Lavender
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEILUS PAIMAIAS LAVENDER ON VALMIS OMA KOJU KOLIMA! 

See imeilus paimaias triibik on vahva Lavender. Lavender on 2018. aasta juunis sündinud kassitüdruk, kes kolis Pesaleidja kassituppa 19.06.2020 Raasiku vallast. Kassituppa ei kolinud ta aga üksinda, temaga oli kaasas neli vahvat poega. Nüüdseks on vahvad pojad suureks kasvatatud ja tragi kassiemme on valmis oma koju kolima. 

Kaheaastane Lavender on väga sotsiaalne ja sõbralik preili: ta otsib ise inimkontakti ja armastab meeletult mängida. Lavender sobib imehästi perekonda, kus soovitakse kodu pakkuda kassile, kes on aktiivne ja sotsiaalne, kuid kassipojaeast välja kasvanud. Lavender on tõesti unistuste seltsiline, kes on su kõrval ja toetab sind igal su sammul. Lavender vajab oma ellu sõpra, kes viitsib temaga mängida ja annab talle kogu tähelepanu, mida kassitirts vajab!

Lisaks ei saa mainimata jätta Lavenderi imeilusat välimust! Tal on imeilus lühike karv, kust leiab nii halli, valget kui ka helepruuni. Tal on imeilus sale keha, tema vurrud on pikemad kui Tallinn-Tartu maantee ning käppade otsa on neiu tõmmanud imearmsad valged sokid. 

Selleks, et uus elu uues kodus veel sujuvamalt algaks, võtab Lavender endaga kaasa vahva kingipaki ProPlanilt! 

Kui just sina otsid oma ellu sotsiaalset kiisuneiut, kes on kassipojatempudest välja kasvanud, siis vajuta siinsamas "Soovin seda loomakest!" nupule, tutvu meie loovutustingimustega ja täida ära loomasoovija ankeet ning seejärel võtab Lavenderi vabatahtlik sinuga peagi ise ühendust!