Leelo

Leelo
Nimi:Leelo
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kadunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LEELO LÄKS NÕMMEL KADUMA 2021. AASTA JUUNI ALGUSES. 

Palume abi Leelo leidmisel. Leelo kadus Nõmmel, Raudtee 8a, juuni alguses ning on siiamaani kadunud. Tahaksime väga Leelot tagasi!

Leelo on tugeva triibulise ja kohati leopardi mustriga pisemat kasvu emane kass. Nina all on tal valget. Iseloomult on ta väga arglik. 

Palun Leelo märkamisel kirjutada Pesaleidja vabatahtlikule Kaisale - kaisa258@hotmail.com või helistada 56646675. 

 

***

 

ÄÄRETULT MALBE, PISIKE LEELO!

Saage tuttavaks pisikese preili Leeloga - Leelo on 7-kuune kiisuke, kellel on kaunis triibuine kasukas kuid seljal ilutsevad leopardi kasukale sarnanevad laigud. 

Leelo jõudis Pesaleidja hoolealla 31.03.21 ning ootab oma kojuminekut Mustamäel, hoiukodus. 

Leelo on üks huvitav tegelane - ta on nii ääretult malbe, rahulik ja pehme. Kuigi ta on veel väga arglik, laseb ta end ilusti paitada ja ka juba sülle võtta. Mitte ku-na-gi ei ole see kiisu kriimustanud või hammustanud, ta lihtsalt hoiab pilku madalal ja loodab, et inimesed on kõik head. Ta on niivõrd armas ja veidi haledalt arglik, kuid lühikese ajaga hoiukodus on ta juba nii palju julgemaks läinud! Kohanedes ja harjudes saab temast kindlasti imearmas, julge seltsiline!

Leelo saab ka hästi hakkama teiste loomadega - kuna ta on ise nii rahulik, siis pigem on tema see pool, kes kedagi ei torgi. Aga teised kassid teda ei hirmuta ka! Lisaks sobiks Leelo ka lastega perre, eriti kui veelgi julgust kogub, sest ta on nii malbe, et ei pea kartma, et ta niisama käpaga vehiks. Leelot ei anna me kindlasti üksi õues käivaks kassiks.

Leelo on vaktsineeritud, steriliseeritud, kiibistatud ning saanud parasiitide vastase tõrje ning tal on ka lemmikloomapass. Kui olete Leelost huvitatud, siis täitke meie loomasoovija ankeet ning Leelo hoiukodu võtab teiega ühendust!