Legolas

Legolas
Nimi:Legolas
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS JA NUTIKAS LEGOLAS OOTAB KODUPAKKUMISI! Legolas on 2-aastane Narvast Pesaleidjasse kolinud kassike. Ta on nii väga vajaks oma kodu. Ta vajaks oma inimest ja oma peret, oma pesa ja oma krõbinakaussi. Omas kodus muutuks ta varsti paikassiks, sest potentsiaali on temas palju. Talle saab pai teha, kui tema maitsemeelt veidi maiusega ergutada. Legolas on maiasmokk ja maiusest on tal raske keelduda, eriti juhul, kui maiuseks on pasteet või midagi hästilõhnavat. Vaata, kuidas Legolas maiustab. On näha, et ta tunneb inimeste vastu huvi, ent ta on veidi äraootaval seisukohal. Vähemalt seniks, kuni maius tema lõhnavälja aseta. Legolas on liikuv ja mänguline, nagu noored kassid ikka. Mäng on teine viis, kuidas tema tähelepanu köita ja südant võita.

Legolasel on tihe lühikesekarvaline hallivalge kasukas. Kõrvade otsas on nunnud tutid ja teda eristab igast muust hallivalgest kassist tore hall täpike nina peal. Saba on triibuline ja silmades vilksatab rohelist.

Ta vajab oma inimest ja oma peret. Teda on vaja lõplikult veenda, sest praegu balansseerib ta usalduse ja ettevaatuse piiril. Paku Legolasele kodu, kus ta võiks inimest usaldama õppida ning oma kauni kasuka ja elegantse hoiakuga südameid võita. Ka kõige veidramas olukorras ja naljakamas tujus on Legolas lahe. Kui sooviksid Legolasele kodu pakkuda, siis palun tutvu meie lepingutingimustega, seejärel täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja siis saame juba ise Sinuga ühendust võtta. Legolasele saab ka kassituppa külla tulla!