Lembit

Lembit
Nimi:Lembit
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MUHE VANAMEES OTSIB RAHULIKKU KODU

Arglik Lembit on ilmselt elus näinud nii mõndagi. 7-aastane must-valge kassipoiss saabus Pesaleidjasse 7. jaanuaril 2021 Viljandist. Hetkel asub kiisuhärra Tallinnas hoiukodus.
Kui soovid endale koju vaikset seltsilist või juba olemas olevale loomale rahulikku sõpra, siis oleks Lembit selle jaoks ideaalne. Elu tundub tal olevat olnud raske ja seetõttu on inimesed tema jaoks päris hirmsad. Hoiukodus veedab ta enamuse ajast voodi all peites. Kui aga võimalus on avanenud, on ta paid vapralt vastu võtnud ilma käpaga löömata.
Lembit on FIV-positiivne, kuid see tema elu mitte kuidagi ei mõjuta. See tähendab kokkuvõttes vaid seda, et ta on vastuvõtlikum viirustele ja haigestumise korral võib ravi veidi kauem kesta. Selle haiguse kohta on liikvel palju müüte, nendest lähemalt saate lugeda meie blogipostitusest:

https://www.pesaleidja.ee/blogi/hea-teada-elu-voimalikkusest-fiv-positiivse-kassiga/id/4

Lembit vajaks turvalist ja rahulikku keskonda inimesega, kes oleks nõus kannatlikult ootama, et tema usaldust võita. Kui sa arvad, et just sina oled selle jaoks loodud, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik.

Loomsoovija küsimustiku leiad siit https://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/

Lembit on kiibitud, kastreeritud ja vaktsineeritud ja seega kohe valmis oma koju minema.