Leo

Leo
Nimi:Leo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Mina olen pisike Leo, sündisin 12.05.2020 Kalamajas Pesaleidja hoiukodus kus te saate ka minul külas käia. Minu ema ja õed juba kolisid uude koju ja ka mina olen valmis kolima. Lisaks minule elab hoiukodus mu tore vend, kellega saab mürada ja muid huvitavad asju leiutada. 

Ma mängin sisuliselt kõigega mida leian ümbrusest- sokid, kingad, lusikad, paberid ja padjad on parimad mänguasjad. Aga kõige toredam on ikkagi, et saan seda teha koos venna Luisiga. Kui sul pole jaksu mängida minuga nii palju, siis võid meid koos vennaga adopteerida- seltsis segasem. Lisaks kui ma tahan sinuga aega veeta, siis vahel ma lakun inimese sõrmi, et saada tähelepanu. Mulle meeldib väga inimestega koos olla ja nendega ka näiteks kaasa jalutada kodus. 
Lisaks parim koht väikseks uinakuks on oma inimese süles, isegi kui inimesel pole selleks parajasti aega. 

Ja see pole veel kõik! Ma olen ka koos hoiukodu perenaisega käinud jalutamas. Ta paneb mulle rakmed ning niiviisi me koos jalutamegi. 

PS: Kuigi piltidel ma tundun täiesti musta kasukaga, on mul pikad valged karvad jalgadel. Ülejäänud pere oli mul hoopis valget värvi kasukaga.