Leonid

Leonid
Nimi:Leonid
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMELISE VALGE KRAEGA LEONID MÕTLEB JÄTKUVALT ELEVUSEGA UUE KODU PEALE!

Leonid on Pesaleidja kassitoas elanud juba täpselt 3 aastat. See on ühe kodutu kassi jaoks väga pikk aeg, sest tavaliselt leiavad tema saatusekaaslased endale õiged inimesed palju kiiremini. Me ei mõista, miks just Leonid on varjupaika nii kauaks jäänud, sest ta on imeilusa ja pehme karvaga, malbe loomuga ja hea tervisega kiisu. Küll veel pisut kartlik ja ettevaatlik, kuid seda ei saa talle kindlasti pahaks panna, sest talle ei ole antud võimalust stabiilseks ja rahulikuks koduseks eluks. Nüüdseks võib aga öelda, et selle 3 aasta jooksul on areng olnud meeletu! Leonidi saab sülle võtta ning vabalt paitada, salaja ta isegi naudib seda juba. Tema vanuseks arvame umbes 4-5 eluaastat. Tule tee Leonidiga tutvust ja kingi talle võimalus elada täisväärtuslikku elu!

Oleme teda tihti näinud teiste kasside kaisus magamas, seega ehk sooviks keegi just Leonidi oma kassile seltsiliseks?  Või järsku võtta hoopis kassitoast mõni tema sõber ka kaasa?

Kui soovid Leonidi lähemalt tundma õppida, siis täida palun meie loomasoovija küsimustik ja tema vabatahtlik võtab Sinuga ühendust!