Leonore

Leonore
Nimi:Leonore
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LUMMAV LEONORE OOTAB SIND KÜLLA!

Leonore on põneva kolmevärvilise pehme kasukaga 2 aastane kassiema. Pärit on ta Väike-Maarjast ning sattus Pesaleidja varjupaika 17.08.19. Alates 31.08.2019 on ta otsimas endale uut kodu ning ootab Sind, armas inimene, endale Pesaleidja kassituppa külla. Sobivusel loodab tulla Sinuga ka koju kaasa.

Iseloomult on ta rahulik ja äärmiselt paimaias. Lisaks oskab ta ka väga hästi kuulata. Uskuge, see tõesti on nii! Kujutle situatsiooni, kus ta ootab Sind töölt koju ning kuulab Sinu põnevaid päevasündmusi ja mõtteid. Lisaks kuulab ta ära ka kõik Sinu mured ning ei mõista hukka. Usun, et teist saaksid suured sõbrad - kõige paremad sõbrad.

Kas teadsid, et inimesed, kes omavad kodus lemmikloomana kassi külastavad palju vähem arsti ning on parema tervise juures, kui inimesed, kellel ei ole kodus kassi. Leonore vajab pisut aega kohanemiseks ning seejärel on ta valmis Sind täielikult usaldama.

Niisiis tule ja vaatame, milliseks kujuneb meie esmakohtumine! Ootan Sind Tallinna Pesaleidja kassitoas! Kohtumiseni!

Palun täida kiisuvõtja küsimustik ning Sinuga lepitakse kokku ja korraldatakse kohtumine. Lisaks tuleb uude koju kaasa ka Pro Plan-i kinkekott.