Leslie

Leslie
Nimi:Leslie
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ÕNNE-KILPKONNKASS LESLIE!

Olen Leslie, sündinud umbes 2017 aasta paiku, kilpkonnamustriline iludus. Veidi arg ja kardan inimese kätt, kuid üldse mitte kuri. Ma lihtsalt ei oska inimeseloomast suurt midagi arvata, aga imen teadmisi nagu käsn. Samuti olen täiesti paitatav kiisu. Kui sa mind ei usu, siis tule kassituppa ja ma näitan sulle.

Internet kirjutab kilpkonnkassidest selliselt, et me oleme oma inimeste suhtes väga kaitsvad, jutukad ja kui soovime tähelepanu, siis teavitame sellest kõva MJÄU ja NURRiga. Meie geneetiline kood on eriline, et sellist mustrit luua. Meie moodi mustriga kasse mainitakse isegi folkloorides ning meid võeti kalalaevadele kaasa, uskudes, et me peletame eemale kummitused - tõsi jutt. Me toome head õnne ja oleme peaaegu alati emased.

Kõlab täitsa hästi. Võtkem mitte õnneküpsis, vaid nurruv õnnekass -mina!

Mul on üks mure ka. Kuigi ma inimesi kardan, siis tahan väga päris oma koju ja oma peret. Küll aga on see mulle raske katsumus, mida ületada, sest ma olen alati oma peidukohas ja armsad külastajad ei leia ega märka mind nii. Ma tahan, et sa seda teaksid, sest siis tead mind ka kassituppa tulles üles otsida. 

Kui soovid mind veelgi rohkem tundma õppida ja avastada uusi fakte minu kohta, siis ootan sind Pesaleidja kassitoas. Siia tulin ma 2018 aastal Kehtnast, lootuses leida enda õnnekaaslane.

Täida ankeet vajutades nupule "Soovin seda loomakest". Ootan sind!