Leslie

Leslie
Nimi:Leslie
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ÕNNE-KILPKONNKASS LESLIE!

Olen Leslie, sündinud 2014 aasta paiku. Kilpkonnamustriline iludus. Veidi arg ja kardan inimese kätt, kuid üldse mitte kuri. Ma lihtsalt ei oska inimeseloomast suurt midagi arvata. Olen veel nooruke ja imen teadmisi nagu käsn. Aga täiesti paitatav kiisu. Kui ei usu, tule kassituppa ja ma näitan sulle.

Internet kirjutab kilpkonnkassidest selliselt, et me oleme oma inimeste suhtes väga kaitsvad, jutukad ja kui soovime tähelepanu, siis teavitame sellest kõva MJÄU ja NURRiga. Meie geneetiline kood on eriline, et sellist mustrit luua. Meie moodi mustriga kasse mainitakse isegi folkloorides ning meid võeti kalalaevadele kaasa, uskudes, et me peletame eemale kummitused - tõsi jutt. Me toome head õnne ja oleme peaaegu alati emased.

Kõlab täitsa hästi. Võtkem mitte õnneküpsis, vaid nurruv õnnekass -mina!

Kui soovid mind veelgi rohkem tundma õppida ja avastada uusi fakte minu kohta, siis ootan sind Pesaleidja kassitoas. Siia tulin ma 2018 aastal Kehtnast, lootuses leida enda õnnekaaslane. Üks tore tõsiasi veel - minuga tuleb koju kaasa Pro Plani kinkekott, et aidata kohanemisele kiiremini kaasa. 

Täida ankeet vajutades nupule "Soovin seda loomakest". Ootan sind!