Lexi

Lexi
Nimi:Lexi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS!
 
Lexi on imekaunis emane kassikene, kelle sünniaastaks on passis 2017. Lexi saabus kassituppa 2018. aasta novembris. Sel ajal oli Lexi iseloom nagu tõelisel tiigril. Lexi sisises juba eemalda nii igaks juhuks ja ennast puutuda ei lasknud ta kellelgi. Ometigi oli ta aga peaaegu alati pildil ning võis leida koos teiste kassikestega liikumast.
 
Tänaseks päevaks on asjad natukene muutunud. Lexi ei sisise enam kaugelt inimese peale, vaid parematel päevadel laseb lausa endale pai teha. Samas 100% veel inimest usalda ka ei julge.
 
Kassitoa pikks ootamine, koos liiga paljude teiste kassidega on Lexile tekkinud ka natukene suurem stress. Seetõttu võib teda enamasti hetkel leida aknalaualt või mõnest pesast magamast. Kuna tuba jagada stabiilselt 160 teise kassiga ei ole just lust ja lillepidu, siis on Lexi hakanud hindama pigem omaette olemist. Ilmselt ka teie ei sooviks ju jagada oma kodu igapäev 160 teise inimesega?
 
See pikk ooteaeg ning liiga palju saatuse kaaslasi on ilmselt tekitanud Lexis lihtsalt keskmisest suuremat soovi stabiilsemale ning rahulikumale elule. Ilmselt, kui Lexi uues kodus oleks üks või kaks kassikest ees, ei ole tal sellest midagi. See on siiski juba väga palju parem kui 160 kassi. Kuna Lexi on nii pikalt pidanud teistega koos elama, siis ilmselt ideaalses kodus võikski vähemalt üks kass olla, et Lexil oleks kergem uues keskkonnas harjuda. Ilmselt üksiku kassina tunneks Lexi esmalt veel rohkem hirmu muutuse üle ning tema sotsialiseerumine uues kodus võtaks kohe palju rohkem aega.
 
Seetõttu otsimegi Lexile kodu, kus oleks tal võimalus veeta aega teiste kassikesega. Ideaalis ei tohiks uus omanik eeldada Lexist liiga palju ning peaks pigem andma kassikesele pigem võimaluse omas tempos sotsialiseeruda ja harjuda.
 
Kui oleksid valmis Lexi oma kaitsva tiiva alla võtma ning talle sooja pesa enda kodus pakkuma, siis palun vajuta siin samas lehel nupule "Soovin seda loomakest" ning võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.
 
Lexi tulevane pere saab adopteerimisel kaasa ka kinkekoti ProPlani poolt.