Lexi

Lexi
Nimi:Lexi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEARMAS LEXI VAJAB VÄGA KIIRESTI KODU!

Lexi sai juba kolm aastat kodusoojust tunda, kuid kahjuks ei jäänud see püsima. Nüüd on Lexi hoiukodus, kus õpib uuesti inimest usaldama.

Lexi on omamoodi tegelane, kes on väga rahulik ja ajab oma asja. Kogu päeva veedab ta aknalaual Tallinna kiiret elu jälgides või oma pesas tududes ja
sooja päikest nautides.

Lexi on küll tagasihoidlik kiisu, kes vajab kannatlikkust ning hoolt, aga varudes aega ning lastes tal omaette uue koduga tutvuda, saad peagi kuulda öist madinat ühest toast teise ja maadlust põrandal olevate mänguasjadega. Lexi vajab veidi aega, et sinu rutiiniga harjuda, aga kui su uneajad selged, tuleb liitub ta sinuga voodiserval, seega võta padja alla kamm valmis, sest kammimist ta naudib. Pai saab Lexile teha siis kui ta ise seda küsima tuleb, mis teeb tema paitamise sellevõrra erilisemaks. Rahulikult lähenedes pääseb ka ise minna pai tegema, aga tasuks talle jätta ka võimalus peitu joosta.

Lexi ideaalne kodukeskkond on rahulik, ilma lasteta. Järsemate liigutuste eest lipsab ta peitu, aga kõiki talle esitatavad soolokontserte kuulab ja jälgib oma pesast. Küll aga võiks Lexile meeldida teine temamoodi neljakäpaline, kes aitaks tal mängida ja natuke julgemaks saada.

Kui soovite Lexile kodu pakkuda, klõpsake nupul "Soovin seda loomakest" ning võtame teiega peagi ühendust!