Liam

Liam
Nimi:Liam
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEILUS  LIAM OTSIB OMA INIMEST, KES SULATAKS TA SÜDAME!

See silmipimestavalt ilus tegelane on 2018. aasta talvel sündinud Liam, kes kolis Laulasmaalt Pesaleidja kassituppa 2020. aasta veebruaris. Liam on lihtsalt uskumatult nunnu noormees, kelle erkoranž karv särab meie kassitoas nagu kõige eredam täht talvises tähistaevas. Lihtsalt vaadake teda! 

Kuigi Liami läikiv kasukas lihtsalt kutsub ennast katsuma, siis Liam ise seda veel ei taha. No lihtsalt ei usalda ju seda imelikku kahejalgset! Selleks, et inimest eemale peletada ajab härra Liam kulmu ruttu kortsu ja tema suust tuleb sisin. Liam ei ole tegelikult meelega pisike tuldpurskav lohepoiss, ta lihtsalt ei tea, et inimene ei ole paha ja ei taha talle halba. Meie aga teame, et Liam on imeline tegelane ja talle on vaja anda aega ja hulganisti armastust. 

Liam võib küll hetkel inimestest mitte midagi arvata, aga tegelikult tahab Liam oma koju. No nii väga tahab! Liami kodu peaks poisile alguses kindlasti aega andma, kuid see on seda väärt. Esimene silmkontakt, esimene maiustusega meelitamine, esimene mängimine, esimene pai - need lihtsalt on nii imelised ja elumuutvad kogemused, mis väärivad kõike seda aega, mida teekond nendeni võtab. Meie juures on Liam tegelikult juba päris suure arengu läbi teinud ja tuttavaid inimesi ta enam nii väga ei pelgagi! Samuti on ta tänaseks üha rohkem hakanud seltskonda tulema ning naudib inimeste tegemisi jälgida. Kui alguses oli Liam väga metsik ja võttis kaitsepositsiooni isegi mitme meetri kauguselt sisse, siis nüüd saab tema lähedal mõnusasti seista ning pika sulepulga abil temaga mängida. Liamis olemas absoluutselt kõik, et koduses keskkonnas inimestega sina peale saada. Kassitoas on peale tema veel 200 kassi, kes kõik vajavad hoolt ja tähelepanu, mistõttu siin võtab inimese usaldama õppimine pisut rohkem aega ning koduses keskkonnas on palju lihtsam sõprussuhteid luua! Me tõesti usume, et kodu mõjuks Liamile nii hästi! 

Liam on tubli härrsamees, kes teab, et tühjade käppadega pole viisakas koju tulla ning uude koju võtab ta endaga kaasa Pro Plani kinkekoti, et kooselu veel sujuvamalt algaks!

Kui just sina soovid Liamile teise võimaluse anda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja Liami vabatahtlik võtab Sinuga ise ühendust!