Liinu

Liinu
Nimi:Liinu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

September 2018. Liinu on kodus :)

Liinu on hetkel ilmselt üks õnnetumaid kasse meie kassitoas. Ei ole võimalik leida enam kurvemat kassi, kui on kass, kes kogu elu on elanud oma kodus hellitatult ning satub äkki varjupaika.

Kord oli ta õnnelik kassike, kellel oli  oma peremees, oma kodu, oma pesa, kõik oli olemas.  Äkki aga juhtus midagi täiesti ootamatut - Liinu peremees ei ärganud enam. Tema käsi ei teinud Liinule enam pai, kunagi ei kuulnud kass enam oma peremehe hellitavat häält…

Väike segaduses Liinu püüti kinni ja viidi varjupaika, teda ei olnud enam kellelegi tarvis. Ta maailm varises kokku - võõrad inimesed, võõrad kohad, võõrad lõhnad, võõrad kassid, palju kasse, puur, hirm, äng, igatsus, kurbus… Võime vaid ette kujutada kõiki neid tundeid, mida Liinu tundis pärast seda kui ta oli ilma jäänud oma kodust ja peremehest -  kõige kallimatest, mis tal olnud oli. Ta tuleb neid tundeid ikka veel.

Liinu jõudis hiljuti Viljandi varjupaigast Tallinna Pesaleidja kassituppa. Siiani on kiisu vastu võtnud vabatahtlike kõrvus tema nutt ja slime ees tema hirmul kurbust täis silm. Ainult üks hirmul silm. Me ei tea, mis juhtus teise silmaga, pole enam kedagi, kes  meile sellest räägiks.

Liinuke on eriliselt ilusa pehme kasukaga imearmas kass, kes väga-väga tahab koju. Ta igatseb inimest, kes teda hoiaks, armastaks, kes teeks talle jälle pai, see meeldib talle. Liinu vajab vähemalt hoiukodu, et ta saaks tasakesi oma uue olukorraga harjuda.Varjupaiga elu koos mitmekümne kassiga ja erinevate võõraste inimestega on talle praegu väga-väga raske ja vabatahtlikud on tema pärast väga mures.  

Veelgi parem oleks leida sellele ilusale kiisule päriskodu, et Liinu ei peaks enam kunagi oma kodu ja peret kaotama. Meie kogemus on näidanud, et samasuguses olukorras kass rõõmustab varjupaigast koju saamise üle väga, võtab uue kodu väga hästi omaks ja kiindub oma uude armastavasse peremehesse täielikult ning on suurepärane pereliige oma uues peres ka siis, kui see on täiesti erinev tema esimesest perest.

Me väga loodame, et Sina saad Liinut aidata! Kui Sul tekkis küsimusi või hea mõte, palun kirjuta meie vabatahtlikule maret@pesaleidja.ee.

Ainus mis meie praegu teha saame, on jälgida, et Liinu ikka sööks, loota, et keegi tuleb talle ruttu järele ja jätta talle ainus, mis tal oma peremehest alles on - tema nimi Liinu.