Liisbeth

Liisbeth
Nimi:Liisbeth
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Usaldan!? Ei usalda?! Usaldan!? Ei usalda?! Eieiei – kindlasti ei usalda!!!! Oot .. natuke vist ikka usaldan! Milline kohutav dilemma ühe pisikese kassi jaoks!!!! Liisbethi elu on olnud karm: ühel kevadel ilmus ta ühe talu õuele. Näljane, rääbakas ja inimeselt kaitset ning abi otsiv... Lihtsalt lootes, et teda aidatakse! Ja aidati – anti süüa ja vaadati, et kõik oleks kombes ja ohutu. Kuna kasse aga muudkui kogunes, siis palus vanaperemees abi ka Pesaleidjalt, kartes, et muidu on varsti ta õuel kassiuputus ... Kassid said püütud, tänu me toetajatele ka lõigatud ning osad neist elavad rõõmsalt pärast seda oma õuekassielu edasi. Mõned kättesaadutest aga jäid hoiukodudesse ... Nagu näiteks Liisbeth oma lastega.

Nüüdseks on noor mamma elanud hoiukodu perenaise valvsa pilgu all juba mitu aastat. Ning kuigi hoiukodu teeb Liisbethiga tublisti tööd, mängib, söödab ja silitab, siis nii suures hoiukodus kahjuks edasiarengut palju pole olnud. Liisbeth on endiselt arg, hoiab rohkem omaette ja saab hakkama, kuid paikätt ei talu ja puutumist ka. Vajaks hädasti hoiukodu või päriskodu, kus oleks võimalus rahulikus keskkonnas harjuda.

Liisbeth on hoiukodus Tõrvas

Kui Sa tunned, et tahad me Liisbethile pakkuda (hoiu)kodu, siis täida palun loomasoovija küsimustik ja hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.