Liisi

Liisi
Nimi:Liisi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LIISI LEIDIS ENDALE IGAVESTI KODU!

Pisikest kasvu Liisi saabus meile kassituppa 6ndal veebruaril Narvast. Kauni kolmevärvilise kasuka all on hetkel veel natukene tagasi hoidlikum kassikene. Samas on ta meie hooleall olnud ka veel väga vähest aega ning ilmselt ei ole ta oma varasemas elus puutunud eriti kokku inimestega. Seega võib lihtsalt väita, et Liisi lihtsalt ei ole veel õppinud inimesi tundma.
Samas on näha, et Liisi on veetnud väga palju aega varasemalt teiste kassidega, sest ta otsib hea meelega teiste kasside seltsi. Seega see annab julgust väita, et ilmselt, kui tulevases päriskodus oleks ees üks sõbralik kass, siis  tema seltsis võiks Liisi õppida inimesega paremaid suhteid looma. 
Kindlasti peab andma Liisile palju aega ning mitte panema suuri lootusi sellele, et ta kiiresti sotsialiseeruks. Hea sotsialiseerimise kõige olulisemaks faktoriks ongi täpselt kannatlikkus ja aja andmine. Seetõttu on oluline, et Liisile ei pakuta kodu pelgalt tema ilusa kolmevärvilise kasuka pärast vaid saadakse ka aru sellest, et kui soovitakse vormida ühel hetkel sotsiaalset ja sõbralikku lemmiklooma, siis käib sellega kaasas pikk ning keeruline töö, kuid kogu see töö tasub end kindlasti ka ühel päeval ära. 
Seega kui oled valmis andma võimalust kassile, kes vajab natukene rohkem vaeva, siis vajuta siin samas "soovin seda loomakest" ning täida ära meie loomasoovija küsimustik ja tule Liisile külla. 

Liisiga saab kaasa ka kinkekoti Purinalt! :)