Liisukiisu

Liisukiisu
Nimi:Liisukiisu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kadunud loomad
Maakond:Rapla maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LIISUKIISU LÄKS MÄRJAMAAL KADUMA!!

Kui sa Liisukiisu sarnast kiisut Märjamaal Naistevallas või ümbruskonnas näed, teata palun meile!

______
Enne Jaanipäeva tõi kiisuemme Märjamaal Naistevallas seni aida all peidus olnud varanduse päevavalguse kätte - 4 umbes kuuvanust kiisutitat. Kuidas pesakond aida alla sattus, ei oska keegi arvata. Kuna aida juures olev maja on ehitusjärgus, oli kiisuemmel vaikuses hea oma noore pesakonnaga toimetada.
Kiisuemme, kellel nimeks nüüd Liisukiisu, on ise alles nooruke ning väikene (3 kilone). Arstid arvavad, et ta on mitte rohkem, kui 1-aastane. Liisukiisu on pikema karvaga valgete sokkidega ilus kassitirts, kellel aga inimese headusega harjumine veel aega ja kannatlikku meelt nõuab. Kui pesakond hoiukoju saabus, võttis ta käest maiust ja lasi ennast isegi pesta!!! Nii, et Liisukiisul on potentsiaali saada eeskujulikuks kodukiisuks. Liisukiisu vajab lihtsalt natukene harjumist, et veenduda, et inimesed on ikka täitsa toredad tegelikult.
Liisukiisu on oma pojad kojuminekuks valmis seadnud, 2 tüdrukut on juba kodu leidnud, 1 hall pikakarvaline poiss ja musta-valgekirju tüdruk on koduotsingul. Kiisuliisu on läbinud parasiiditõrje kuuri ja tal on kiip ning pass. Ta asub hoiukodus Märjamaal.