Lilith

Lilith
Nimi:Lilith
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAS KEEGI TEEB VÄIKESE LILITHI ÕNNELIKUKS?

Malbe Lilith on Pesaleidjas kodu oodanud üle 5 aasta! Täiesti arusaamatu. Aga nii võib juhtuda, sest Lilith teab, mis tähendab, kui sind keegi ei taha. Lilith oli oma elu esimesed 4 aastat tänavakass: oli paremaid, oli lihtsalt halbu päevi. Pesaleidjas veedetud aeg on parem olnud kui eelnev kodutu elu Sakus. Ent Lilith on ikka jäänud kassiks, kes pole mitte kellelgi silma jäänud ja kel pole ei oma inimest ega oma pere.

Lilith on nüüdseks 8-aastane. Tubli kuldne keskiga, mille ta võiks veeta armastusest ja paidest ümbritsetuna oma kodus. Lilith on võluv loomake oma klassikalise välimuse ja šarmantse šabooga. Et Lilithil ei ole mitte kunagi päris oma kodu olnud, siis ta ei ole ka harjunud paide ja kallistuste tulvaga. Ta ei luba veel pai teha, sest hirm pole temas lahtunud. Lilith saab hästi läbi teiste nurrukarvikutega. Aga inimesed on tema jaoks veidi mõistatuslikud olendid!

Kui Sa oled suure südamega loomasõber, kes tahab armsa Lilithi päriseks enda juurde võtta, siis palun tutvu meie lepingutingimustega, seejärel täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest". Võtame seejärel ise Sinuga ühendust!