Lillebro

Lillebro
Nimi:Lillebro
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kadunud loomad
Maakond:Rapla maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

KAUNITAR LILLEBRO OTSIB ARMASTUST!
Lillebro on pärit Loksalt, suurest kassikolooniast. Seal sai ta suvel oma pojakesed, kasvatas suureks ja kui me poleks teda ja poegi kinni püüdnud, oleksid paari kuu pärast ilmavalgust näinud juba uued pojad.
Kiisuke võib olla nii umbes paari-kolmeaastane, tavaliselt kolooniakassid ei pea vastu üle viie aasta külmas ja näljas, seega oleme me väga rõõmsad, et see kaunis karvakera on hetkel turvaliselt meie hoiukodus. Kiisusid küll toideti kohalike jutu järgi pudruga, kuid see teatavasti pole küll kiskja toit. Suvel on hea, saab püüda hiiri-rotte ja muud sellist, kuid talvel on ellujäämise šansid nigelad, eriti noortel kiisudel.
Kiisuke oli hoiukodusse saabudes väga hirmul ja on seda siiani, ometi lubab ta endale pai teha ja oi, kui siidine kasukas tal on!
Esimesel korral teda puudutades tuli kohe huulile võrdlus- siidikera-niidikera... Lillebro küll natuke kardab st. susiseb, kui teda puudutada, kuid jääb paigale ja ei ürita ei käpaga lüüa ega hammustada.
Praegu teiste kasside seltskonda ta ei taha, vaid istub päeval nukralt peidus. Öösiti, kui teised magavad, on kuulda teda ringi tatsumas ja natuke häälitsemas. Lillebrost saab kindlasti ustav kaaslane perele, kellel on kannatust talle harjumiseks aega anda ja tasahilju tema toimetamisi jälgida. Kiisu on saanud ussirohu, kiibi ja passi ning on steriliseeritud.
Kui soovid pakkuda kaunile Lillebrole päris oma kodu ja palju armastust, siis täida meie loomasoovija küsimustik.