Lilleke

Lilleke
Nimi:Lilleke
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VÄRVILINE LILLEKE OTSIB OMA INIMPÄIKEST!

Lilleke on suurte silmadega kaunis kolmevärviline kassike, kes oma iseloomult on veel alles õide puhkemas. Kiisuneiu kolis Pesaleidjasse 22.03.2022 ja pakume, et ta võiks olla sündinud 2018a kevadel. Kuigi Lilleke on inimeste suhtes veel umbusklik ja valvas, siiski on tasapisi märgata avanemise märke. Oma päriskodus oma armsa inimese juures läheks see aga kindlasti märgatavalt kiiremini! 

Lilleke on avastanud mängimisrõõmud ja naudib pulgamänguasjadega jahtimist väga-väga! Samuti võtab ta vastu sinult maiusi, kui sa neid pakud ja usume, et ega kaua ei lähe, kui ta on nõus ka pai vastu neid vahetama.

Lilleke on eeskujulikult kiibistatud, steriliseeritud ja saanud parasiitide vastase tõrje - seega valmis koju kolima nii ruttu kui vähegi võimalik! Lilleke väga loodab, et vaatamata oma tagasihoidlikkusele märkab ka teda keegi armas inimene...

Kui usud, et Sinus on piisavalt päikest ja kannatlikkust, et seda imeilusat õienuppu veel rohkem avada, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest", tutvu looma võtmise tingimustega ning täida ankeet. Pesaleidja töötajad võtavad sinuga esimesel võimalusel ühendust ja kutsuvad Lillekesele külla!