Lily

Lily
Nimi:Lily
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LAKKAMATU NURRUMASINAGA 5-KUUNE LILY!

Pisike umbes 5-kuune Lily kolis Pesaleidjasse 27.04.2021 Keila Joalt. Ta kolis peatselt ka hoiukoju, et noore kassina kiiresti tubase elu ja inimestega harjuda. 

Lily on ääretult armas kiisu! Ta on pikakarvaline ja kolmevärviline, saba puhvis nagu oraval. Silmad on ka kenad rohelised ja kasvult on ta alles pisike juts oma kiisu teismelise eas. 

Iseloomult on Lily väga julge! Kohe hoiukoju jõudes hüppas ta transpordipuurist välja ja asus ringi uudistama ning paikse kassiga sõprussuhet looma. Talle ei meeldi kõrvade ja silmade puhastamine, siis ta pageb eest, aga muidu on ta ääretult julge ja nii sõbralik. Kohe kui käsi talle kasvõi vaevu vastu panna, hakkab Lily nurru lööma. Tal on ka komme end koguaeg küliti või täitsa seliti visata ning on ka kõhusügamisega päri, nagu väike kutsa. Lemmik asi on kammimine, siis tal käpad sõtkuvad ja nurrumasin huugab täiel võimsusel. Samuti on Lilyl hea isu ja tublid tubased kombed - käib kenasti kinnises liivakastis ega tee pahandust. Muidugi, noore kassina eriti, on ta väga mänguhimuline ning suudab väikse kassi kohta väga võimsaid jooksusamme teha. 

Lily saab hästi läbi ka teiste kassidega, kuid tuleb arvestada, et ta on ürpiski alfa-kass, ehk teeb hoiukodu suurele isasele kassile ka vajadusel tuule alla. Lily ei karda kedagi (v.a. siis vatitupse millega silmi puhastatakse). Ta sobiks hästi pea igasse peresse, kus temale armastust ja aega antakse! 

Lily on valmis kolima alates 10.05.2021 kui tervis on tugev ja karantiiniaeg läbi. Täitke Lilyle loomasoovija küsimustik, kui temast huvitatud olete, ning Lily hoiukodu võtab teiega peatselt ühendust!

Lily on kiibitud ja saanud parasiiditõrje, omab ka lemmikloomapassi. Steriliseeritud saab ta kas enne kojuminekut või võtab uus pere plaani peatselt operatsioonile minemise (mis on kompenseeritud Pesaleidja poolt Miki Loomakliinikus).