Linda

Linda
Nimi:Linda
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Meie imearmas Linda otsib oma inimest! See aastane neiu kannab imeilusat monokroom-toonis kasukat ning meie juurde jõudis ta selle aasta juunis Jõelähtme vallast. Linda on tasakaalukas ning vaikne, kuid nagu ta nimi ka viitab, siis on ta üks tugev Eesti naine. Usume, et ta on olnud kogu oma teadliku elu kodutu, seega ei maksa teda vaatama tuleval kassisoovijal veel täna oodata, et Linda talle kohe õlale roniks, küll aga lubab ta endale lahkelt pai teha ning uudistab heal meelel inimeste tegemisi ja maiustab külaliste toodud gurmeesnäkkidega.

Linda tahaks leida kannatlikku omanikku, kes on nõus temaga mängima, köögis külmkapi juures kohtuma ning tasapisi tema usaldust võitma. Koju minemiseks on ta täiesti valmis - ta on saanud oma isikliku kiibi, vaktsiini, parasiiditõrjed ning on ka steriliseeritud.

Kui tunned, et just selline monokroom toonis neiu on Su diivanipadjalt puudu, siis tule talle külla, tutvu temaga veidi ja võibolla, just võibolla selgub kahepoolse otsuse teel, et aeg on konservid ühte kappi panna. Täida meie loomasoovija küsimustik ja Linda vabatahtlik võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.