Linda

Linda
Nimi:Linda
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitidevastane tõrje

Rohkem infot

Tere Minu nimi on Linda. Ühes toredas lastelausus on lõik mis kenasti iseloomustab mind: 

Kiisud ei saand Türile, külla minna Jürile.
Sokud ei saand Karjakülla,
Karjakülla-Marjakülla. 

Aga Linda puhul läksid kiisud hoopiski karjakülla. Nimelt ajapikku olid selles harjumaa väikses alevikus elama asunud pea sama palju kiisusid kui mõnes  külas inimesi. Seal nad siis elasid kõik koos, mõned rõõmsamalt mõnel jällegi ei läinud nii hästi. Iga kevad tuli neid kiisusid veel rohkem ja rohkem juurde kuni karm looduslik valik tegi omad korrektuurid. Linda puhul rääkisid kohalikud kahejalgsed, et tegemist on kassiprouaga kes iga kevad toob karjakülla kassidest elanikke juurde. Seepärast vabatahtlikust kahejalgne pakkus Lindale võimalust järgmised lapsed üles kasvatada juba tubastes tingimustes ja anda neile ka elulootust. 

Linda on kena väga pehme kasukaga kassiproua kes on ka tiine. Ta vaikselt on juba kohanenud eluga toas ja laseb endale ka pai teha. Linda hetkel ootab oma imekeste sündi ja mõne kuu pärast on valmis ka ise kolima oma esimesse päris koju. 

Linda on saanud parasiiditõrje ning ussirohtu. Tulevikus ka steriliseerimise. Linda elab hetkel hoiukodus Harjumaal Keila lähistel ning pärineb ta samuti Keila lähistelt: Karjakülast (Lääne-Harju vallast).