Liselote

Liselote
Nimi:Liselote
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LISELOTE ON KODUS!

Liselote on umbes aasta vanune emane kass, kes on väike argpüks. Nii kui see kassiplika inimest näeb, on tema esimene reaktsioon joosta saba jalge vahel peitu. Ja kui vabatahtlik ta pesast üles leiab ning paitama hakkab, ei saa Liselote aru, miks teda paidega niimoodi kiusatakse. Inimene on ju nii suur ja hirmus. Sellise hirmsa ülekohtu peale teeb see kiisutüdruk ennast tillukeseks kerakeseks, tõmbab isegi oma kõrvakesed peadligi. Mine tea, äkki hakkab see jube inimeseloom veel kõrvu näppima! Aga kui Liselotet tükk aega paitada, saab see väike argpüks aru, et teda ei söödagi ära. Siis ta rahuneb, võtab sisse mugavama asendi ja isegi hakkab veidi seda kiusamis-paitamist nautima. Viimane kord kui vabatahtlik Liselotet paitas, hakkas tirts isegi ime-imevaikselt nurruma. Nii, et Liselotel on täitsa potensiaali saada paimaiaks sülekiisuks.

Kui Sina ka seda usud ja tahaks Liselotele päris oma pesa pakkuda, siis täida loomasoovija küsimustik ning Liselote vabatahtlik võtab sinuga ühendust.

Liselote on juba kiibistatud, steriliseeritud, vaktsineeritud ja muidugi saanud parasiiditõrje. Lisaks võtab tüdruk koju kaasa väikse kingituse Royal Caninilt.