Lohe

Lohe
Nimi:Lohe
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Lohe leidis oma pesa 31.03.2024  :)

 

Lohe on sündinud 2021.aastal. Lohe ja tema vennake Benno leiti 2021.aasta jõulude paiku Tõrvast. Kiisulapsed olid nälginud ja kõhnakesed. Ravi ja kosumisperiood oli pikk, aga nüüd on kassipoisid terveks saanud.

Benno ja Lohe tulevad hoiukodu perenaise juurde ise pai küsima, aga täiesti võõrad neile esimese hetkega ei meeldi. Meie oleme aga kindlad, et sulepulk ja konserv aitab nad ajaga üle võita. Poistes on olemas suur mängulisus ja elurõõm. Nad on sellised mõnusad mürkarud, kes armastavad mängida, pallikesi taga ajada, joosta.. Nüüd on vaja vaid seda õiget inimest, kes meie armsate kassipoiste südamed võidaks ja neile aega kohanemiseks uues kohas annaks, sest seda nad kindlasti vajavad.

 

Benno ja Lohe ei pea kindlasti just koos kolima, aga seda nad kindlasti sooviksid, sest koos on julgem ja seltsis segasem. Jah, eks meiegi tunnistame, et 2 kassi on sageli parem, kui 1 - siis neil koos lõbusam pere töölt tagasi oodata.

 

 

Lohe elab koos oma vennaga praegu hoiukodus Tõrvas.

Kui Sa tunned, et Lohe ja/või Benno kuulub Sinu perre, siis täida, palun, kiisuvõtja küsimustik meie kodulehel ja hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust!