LOKI

LOKI
Nimi:LOKI
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAISUKIISU LOKI OTSIB ISIKLIKKU PAIKÄTT!

Loki on noor umbes pooleteistaastane kiisupoiss, kes jõudis Pesaleidjasse 11.07.2021 Rannamõisa kassikolooniast - sealt on ta viimane kiisuke oma kodu ootamas. Lokil on väga uhke kohev must-valge kasukas, suured silmad ja armas roosa ninake. 

Hoiukodusse kolides vaatas ta esialgu oma suurte silmakestega veidi kahtlevalt ringi ja natuke aega veetis kiisuke ka esikukapis. Kuid tasapisi saime tehtud kõik protseduurid - küüned lõigatud, kõrvad puhastatud ja kasukas kohevaks harjatud ning nõndamoodi avaneski juba paikiisu Loki. Kiisupoiss naudib paisid väga, süles lööb ta armsasti nurru ja need suured silmad vaatavad sulle otse südamesse! Võiks öelda, et kohanemine uues keskkonnas - hoiukodus - toimus ikka üsna ruttu, nii et sama võiks eeldada ka päriskodusse kolides. :)

Lokil on tõeliselt malbe iseloom ja tema kohta võiks öelda isegi tagasihoidlik - näiteks ei mjäu see kiisupoiss üldse ega nõua häälekalt tähelepanu. Samas meeldib talle inimese lähedus ja kaisutamine väga! Vahel meeldib Lokile tasakesti jälgida inimeste toimetusi eemalt, vahel on Loki nagu väike sabarakk, kes oma suurte silmadega lausa nurub paisid ja lähedust. Niipea, kui tundub, et Lokile hakatakse tähelepanu pöörama, vaatab see kiisuke oma ümmarguste siiraste silmadega inimesele ootavalt otsa ja läheneva paikäe peale puksib ta juba ise ennast vastu, samuti hakkab käpakeste sõtkumootor automaatselt tööle.

Sülepaikiisu Loki: https://streamable.com/p1azv8

Paikiisu Loki: https://streamable.com/iqfbxn

Paikiisu Loki vol2: https://streamable.com/eu7oli

Armas Loki: https://streamable.com/n13g0r

Loki harjamine ja paitused esimesel õhtul hoiukodus: https://streamable.com/yybmba

Väike sabarakk Loki tahab pai: https://streamable.com/4nj1kk

Loki esimesed hetked hoiukodus: https://streamable.com/tutwbm

Lisaks saab Loki tegemistel silma peal hoida instagramis: https://www.instagram.com/kiisuelu/

Üks asi, mida peaks selle armsa kassikese puhul silmas pidama - Lokil avastati mõnda aega tagasi natuke normist kõrgemad neerunäidud ja ta hakkas sööma eritoitu, mis toetab neerude tööd. Praeguseks on ta neerunäitajad jälle täiesti normis, nii et mingist tõsisest neerupuudulikkusest tema puhul kindlasti rääkida ei saa. Tasapisi läheme Lokiga üle jälle tavatoidule - loodame, et ta saabki jääda sööma tavatoitu, kuid igal juhul tuleks tema neerunäitajatel tulevikus silma peal hoida - näiteks korra aastas tavapärase veterinaari ülevaatuse ajal lasta ka vastav vereproov võtta. Juhul, kui Loki peaks siiski mingil hetkel jälle neerutoitu sööma hakkama, siis sellest ei maksa lasta end heidutada - eritoitu on internetist täpselt sama lihtne tellida, kui tavatoitugi, ning neerutoit ei ole kallim tavalisest kvaliteetsest kassitoidust. Loki hoiukodul on juba oma kiisukesega kogemused sellel teemal ja võime kinnitada, et tegemist ei ole millegi keerulisega.

Kui Sina sooviksid Lokit oma parimaks sõbraks ning talle armastavat kodusoojust pakkuda, siis palun klõpsa nupule "Soovin seda loomakest", tutvu looma võtmise tingimustega ja täida ankeet. Loki hoiukodu võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust ja kutsub Lokile külla!