Loksa Kapsaliblikad

Loksa Kapsaliblikad
Nimi:Loksa Kapsaliblikad
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

August 2018. Kassilapsed leidsid kodud :)

LOKSA KAPSALIBLIKAD TAHAVAD KOJU LENNATA
Loksa on imekaunis Eesti väikelinn, aga selle ümber on paksud metsad ja kummalised prügimäed ning köögiviljaaiad, kuhu kohalikud kodutud kiisud oma poegadele pesa teha üritavad. Ja nii mõnegi kapsalehe alt leitakse kassipoeg või paar. Loksa on imeline linn, üks väheseid Eestis, mille kohalik võim uhkelt deklareerib, et nende linnakeses kodutute loomade probleemi ei ole. Ei ole, sest kui memmed neid kapsalehe alt leitud kiisusid toidavad või päästa üritavad, siis on nad ise rumalad ja linnavalitsus võib rahumeeli oma käed puhtaks pesta kassidel ju on hooldajad! Aga memmede jõud on raugemas ja nii üritabki Pesaleidja neid leidlalpsi aidata.

Just selline on ka meie nelja kangelase lugu: memm leidis mõni aeg tagasi kapsapõllult viis umbes kuu vanust kassipoega, tõi nad koju ja üritas neile ema eest olla. Täna on leitud pere kaks imekaunist ja õrna õekest: tumedam kilpkonnavärvi Marcela, veidi heledam kilpkonnakarva triipudega must-valge Safi ja nende kaks vennakest: suitsuhalli-valge kasukaga Suitsu ja uskumatult uhke valge-punase kasukaga ja unelevate sinisilmadega Leegike saanud kolm kuud vanaks, õppinud selgeks kõik korraliku kodukassi kombed: armastavad pai, löövad nurru, mängivad ennastunustavalt, söövad kõike ja kasutavad korralikult liivakasti...aga kodu pole ikka! Vanaemal on endal kolm kiisut, kellele tulekeradena ringitrallitavate kassipoegade seltskond just väga meeltmööda ei ole. Pealegi – kassipojad tahaksid ju särada igaüks eraldi päris oma kodus!
Et kojuminek lustlikum oleks, saavad kõik kiisud kaasa Royal Canini kingipaki ja on koju minnes kiibistatud ja isikliku passi omanikud. Ning otse loomulikult on nad kõik saanud eakohased parasiiditõrjed.