Loora

Loora
Nimi:Loora
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LOORA ON 3 AASTAT KODU OODANUD.. ÄKKI OLED SINA SEE, KES TA KOJU VIIB?

Triibikust tagasihoidliku loomuga 3,5-aastane kassipreili Loora ootab seda päris esimest oma kodupakkumist, kus ta saaks olla heaks sõbraks ja kaaslaseks oma inimesele. 

Väikest kasvu Loora eelistab suures kassitoas rohkem omaette hoida, eemal igapäevasest kassimelust. Tihti võib teda leida kerratõmbunult mõnusas pesas. Lähenevat paikätt Loora esialgu veidi pelgab ja teeb ennast pesas eriti tillukeseks. Veidi aega paitamist ja temaga rahulikult rääkimist ning kassike muutub usaldavamaks, kuigi silmanurgast kõhklevalt piiludes kaalub siiski võimalust põgenemiseks. Ajaga on Loorale hakanud paid meeldima ja ta on aru saanud, et ega see inimkäsi nii hirmus ei olegi.

Loora on vaktsineeritud, steriliseeritud, kiibistatud ja saanud parasiitidevastase tõrje ning omab isiklikku passi. Et sisseelamine uude kodusse ladusamalt läheks, saab Loora kaasa Pro Plan kinkekott.

Kui tunned, et sooviksid Looraga Pesaleidja kassitoas lähemalt tutvust teha, siis palun võta meiega ühendust ja lepime sobiva aja kokku.
Täida ankeet, vajutades "soovin seda loomakest" ning tutvu looma võtmise tingimustega!