Lord

Lord
Nimi:Lord
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEILUS LOHEPOISS LORD OTSIB OMA INIMEST, KES SULATAKS TA SÜDAME!

See silmipimestavalt ilustegelane on 2017. aasta suvel sündinud Lord, kes kolis Laulasmaalt Pesaleidja kassituppa 2020. aasta märtsis. Lord on lihtsalt uskumatult nunnu noormees, kelle erkoranž kasukas särab meie kassitoas nagu kõige eredam täht talvises tähistaevas. Lihtsalt vaadake teda! Tõeline staar!

Kuigi Lordi kasukas lihtsalt kutsub ennast katsuma, siis Lord ise seda veel ei taha. No lihtsalt ei usalda ju seda imelikku kahejalgset! Selleks, et inimest eemale peletada ajab härra Lord kulmu ruttu kortsu ja tema suust tuleb sisin. Lord ei ole tegelikult meelega pisike (kui just seda saab öelda härra kohta, kes kaalub tagasihoidlikud 7.6 kilogrammi) lohe, ta lihtsalt ei tea, et inimene ei ole paha ja ei taha talle halba. Meie aga teame, et Lord on imeline tegelane ja talle on vaja anda aega ja hulganisti armastust. Lordi süda väärib sulamist ja armastusega täitumist. 

Lord võib küll hetkel inimestest mitte midagi arvata, aga tegelikult Lord tahab oma koju. No nii väga tahab! Lordi kodu peaks poisile alguses kindlasti aega andma, kuid see on seda väärt. Esimene silmkontakt, esimene maiustusega meelitamine, esimene mängimine, esimene pai - need lihtsalt on nii imelised ja elumuutvad kogemused, mis väärivad kõike seda aega, mida teekond nendeni võtab. See tunne kui sa oled suutnud muuta metsiku ja inimpelgliku kassi lõpuks tegelaseks, kes ootab sind uksel kui koju tuleb, on kirjeldamatu! 

Lord tubli härrsamees, kes teab, et tühjade käppadega pole viisakas koju tulla ning uude koju võtab ta endaga kaasa Pro Plani kinkekoti, et kooselu veel sujuvamalt algaks!

 

Kui just sina soovid Lordile teise võimaluse anda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja Lordi vabatahtlik võtab Sinuga ise ühendust!