Lova

Lova
Nimi:Lova
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Nurrik Lova tuli Pesaleidjasse 2022. a septembris Rabiverest. Lova on valmis kodueluks: ta käitub heatahtlikult nii inimeste kui teiste kassidega. Ta arrr...rrrmastab paisid ja puksib neid peaga kohe juurde, kui oled kord juba paikäe ulatanud. Lova ei ütle ära ka maiustest, kuid paisid armastab ta rohkem:)  https://streamable.com/ouevr1

Lova on noor nurrumootor, kes on sündinud 2022. aastal. Tal on olemas kõik see, mida ühelt kassilt võiks oodata. Kurrunurru-Lova võiks olla vaimustavaks kaaslaseks ja lõbusaks seltsiliseks ühele heale kassisõbrale, kes ei ole veel leidnud päris oma kassikest. Või teist või kolmandat päris oma kassikest:)   

Ei saa jätta ütlemata, et Lova on kohe üks väga armsa välimusega kiisutüdruk. Tema kasukas on pikema karvaga ja siidiselt pehme. Ninanöps on kassitüdrukul beebiroosa. Silmi on tal üks, sest teine tuli tervise huvides opereerida, kuid seda pisikest puudust ei sobi isegi mitte tähele panna.

Kui Sina oled see hea kassifänn, kes soovib Lovaga sõbraks saada ja talle kodu pakkuda, siis palun tutvu meie lepingutingimustega, seejärel täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja siis saame juba ise Sinuga ühendust võtta. Tule Lovale kassituppa külla!