Lõvi

Lõvi
Nimi:Lõvi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAIMAIAS LÕVI ON OMA KODU LEIDNUD!

Lõvi on umbes 7-aastane väärikas keskeas härrasmees, kellel ei saa kunagi paidest küllalt. Lõvi peesitaks külmadel talvekuudel hea meelega diivanil ning soojendaks oma pererahvast, sest ta armastab väga inimesi ning tahab nende lähedal olla. Kuigi Lõvi armastab inimesi võib ta veidi turtsakas olla, kui mõni pai valesti saab või kui ussirohtu võtma sunnitakse.

Kui kiisu Pesaleidjani jõudis, oli ta halvas seisus. Karv oli seljas pulstis, kõrvades elasid parasiidid ning kõht oli korrast ära. Lõvi leiti hulkumast Tori vallast ning kuna naabrid teda omaks ei tunnistanud, siis võib vaid oletada kuidas ta jõudis heade inimeste juurde, kes märkasid hulkuvat looma ning otsisid talle abi. Tänaseks on Lõvi terve ja puhas poiss ning ootab oma perenaist või -meest, kel talle piisavalt paisid jätkuks. Kui Sina tahad sellele hurmurile kodu pakkuda, siis täida loomavõtja küsimustik siin: https://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/ ning sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust. Lõvi juba ootab pikisilmi!

Kahjuks ei armasta Lõvi väga suurt loomade seltskonda ega varjupaika üleüldse ning satub sellises keskkonnas stressi. Hetkel viibi Lõvi meie kassitoas teistest loomadest eraldatuna. Seetõttu otsib Lõvi ka hoiukodu ehk ajutist peatuspinda kuni päriskodu leidmiseni. Kui soovid seda pakkuda, siis tuleks täita hoiukodupakkuja sooviavaldus siin: https://goo.gl/zKHDwe

Lõvi on saanud parasiiditõrjed ja kiibi, varsti saab ta ka vaktsineeritud. Lisaks on ta kastreeritud. Oma koju võtab Lõvi kaasa ka kingituse Royal Caninilt.