Lucky ja Lamborgini

Lucky ja Lamborgini
Nimi:Lucky ja Lamborgini
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Heihei armas inimene!

Meie oleme vahvad vennad Lucky ja Lamborgini!

Me oleme küll väga erinevad, nii välimuselt kui ka iseloomult, aga sobime kokku nagu sukk ja saabas. Mina Lucky või siis meie ilusas emakeeles ,,õnneseen’’, olen suur sõber nii inimeste kui ka muude karvalistega. Võõraste suhtes olen esialgu ettevaatlik, sest kõik mu kogemused pole olnud positiivsed. Kui õpin sind tundma ja näen, et sinu käsi sirutub mulle ainult pai tegemiseks või mängimiseks, siis olen sinu suurim sõber.

Olen su kõrval kui jääd haigeks või oled kurb, olen su kõrval ka siis kui oled natuke pahur või just väga õnnelik. Kutsun sind alati mängima ja annan teada kui mul on kõht tühi. Tahan jääda su sülle magama ja nautida lõua alt sügamist. Mulle väga meeldib mängida pallikeste ja hiirtega ja muidugi ka suletuttidega. Samuti meeldib mulle mürada ja kaisutada oma venna Lamboga.

Minu vennake on veel arglik, ei julge pai küsida, ega inimese sülle ronida, kuigi ta seda salamisi tahab. Praegu tunneb ta ennast turvaliselt ainult minuga koos olles, nurrub kui temaga kaisutan ja tema eest hoolitsen. Usun, et kui saame oma kannatlikku pere juurde, siis leiab ka tema tee inimese juurde ja taastab oma usalduse nende kõrgete vähekarvaste olevuste suhtes. Lambole väga meeldib mängida suletuttidega ja süüa igat sorti kala. Samuti tundide viisi aknast välja vaadata ja ette kujutada, kuidas ta kõik need linnud kinni püüaks, kes teda akna taha õrritama tulevad.

Kassid on päästetud Sillamäelt, kus neid mürgitada üritati. Kassid on kiibistatud ning saanud ussi- ja kirbutõrjed. Varsti saavad ka kastreeritud. Tegemist ei ole koheste sülekassidega, kuid selleks on suur potensiaal, kuna mõlemad kassid otsivad inimese lähedust, kuid kardavad veel kõike uut. Ideaalis vajavad rahulikuma poolset elukohta kannatliku ja helde inimese/inimeste juures. Ei sobi väikeste lastega, kuna ohtu tunnetates võivad ka kriimustada.