Lucy

Lucy
Nimi:Lucy
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAKU ARMASTAVAT KODU IMELISELE LUCYLE!

 

Umbes 1-aastasel võrratul kassitüdrukul on eriti pehme ja kaunis kastanipruun- ning mustvalge kasukas. Lucy saabus Pesaleidja kassituppa 5. mail koos mitme teise kassiga, kui ta oli tiine, kuid kuna Lucy pojad olid enneagsed, ei saanud kassitüdruk kahjuks võimalust neid üles kasvatada. Lucy on terve ning õnnelik kassike, kes otsib nüüd endale päris oma kodu. 

 

Kahejalgset sõpra nähes käitub Lucy veidi hirmununa, kuid sõbralikuna ja laseb ennast lahkesti paitada. Lucy naudib kassitoas maitsvat toitu ja sooja aset, kuid tema lemmikuks on mängimine - sellepärast peamegi tema pesasse alati kaks või kolm, parem isegi neli mänguasja jätma. Lucy võiks kindlasti sobida perekonda, kus temaga palju tegeletakse ja armastust pakutakse ning kus kassitüdruk saaks ka ise olla seltskondlik ning rõõmus.

 

Pisike Lucy on steriliseeritud, kiibistatud, saanud parasiitide vastase tõrje ja valmis õigepea oma uude koju kolima!

 

Kui sooviksid armsale Lucyle kodusoojust pakkuda, siis palun tutvu meie lepingutingimustega, seejärel täida loomasoovija ankeet klikkides nupul "Soovin seda loomakest" ja siis saame juba ise Sinuga ühendust võtta.