Lumepall

Lumepall
Nimi:Lumepall
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS, KUID KURT PAISÕBER LUMEPALL OTSIB KODU!!

LUMEPALLIL OLI PESALEIDJASSE SAABUDES KAELAS ERKROHELINE PUUGIRIHM. KAHJUKS POLNUD POISIL AGA KIIPI, MILLE JÄRGI VANA OMANIK TUVASTADA. KUI SINA TUNNED ÄRA ENDA KADUNUD KASSIKESE, SIIS PALUN VÕTA MEIEGA ÜHENDUST.

Lumepall on valge kasukaga ja rohekate silmadega kassipoiss, kes kolis Pesaleidjasse 29. mail 2023 Kuusalu vallast. Lumepall on sõbralik ja rahulik noormees, kes armastab aknalaual nina vastu turvavõret lesida ja värsket õhku hingata. Ta naudib paitamist ja tunneb end inimeste seas üsna mugavalt, mis kinnitab veelgi, et tegemist on kodukassiga. Lumepall on aga kurt ning kassituppa astudes ei pane ta su tulekut esmalt tähelegi ning kassikese tähelepanu võitmiseks peab teda hellade paidega äratama. 

Kuskil eluteel või pärast kodust kadumist on ta kaotanud ka jupi oma sabast ning tal on nüüd pigem jänesetutt kassisaba asemel. Kuna pole teada, kas ta on kogu aeg selline olnud, siis on võimalik, et pere tundis ta ära, aga ei pidanud oma kassiks.

Hoolimata pikkadest paisessioonidest, mis panevad Lumepalli sabatuti pendeldama ja taguotsa taevani tõusma, tunneb ta end suure hulga kasside seas halvasti. Seetõttu vajab poiss ruttu-ruttu hoiukodu, kus end turvaliselt tunda ja rahuneda. Seni on Lumepall kassitoas korralikult laulnud, kas siis stressist või pere taga nutnud.

Lumepall on sündinud arvatavasti mais 2020, mistõttu tähistas ta just oma 3. sünnipäeva. Lumepall on üleni valge heleroheliste silmadega isane kass. Lumepall on vaktsineeritud, kastreeritud, kiibistatud ning saanud sise- ja välisparasiiditõrjed.

Kui tunned, et kassipoiss Lumepall on just Sinu südame jäädavalt võitnud, siis vajuda „SOOVIN SEDA LOOMAKEST“ nupule ning me võtame Sinuga peagi ühendust.