Lumike

Lumike
Nimi:Lumike
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS JUUNI 2019. LUMIKE kolis koos venna SÜSIGA oma päriskoju. Lumivalge Lumike on õrn-õrn olevus, hästi malbeke ja väga sotsiaalne kiisutüdruk. Lumikesel on ilusad rohelised (emme Helbekese silmad), on pesakonna kõige väikem kiisu, aga otsib kõige rohkem inimese lähedust. Ta jookseb alati inimese juurde ja tundub, et küsib isegi sülle.  

Lumike elab Tallinnas hoiukodus koos oma 2 lumivalge venna Rahe ja Tuisuga, tumehalli triibikvenna Süsi ja emme Helbekesega. Kiisulapsed on tublid ja pontsakad, müravad ja mängivad, naudivad kiisuemme kaisus olemist või hoiuperega mängimist.

Pere päästeti ühest Rea vallas asuvast aidast, kus Helbeke nad ilmale tõi. Õnneks pererahvas märkas abivajajat kiisupere ja toimetas nad Pesaleidja hoole alla. Kiisude jaoks jõudis abi viimasel hetkel, pisikiisude silmad olid paari päeva kaugusel pimedaks jäämisest tugeva põletiku tõttu. Praegu on kiisulapsed täielikult tervenenud, söövad ise, kasutavad korralikult liivakasti ja kasvavad ning kosuvad nagu kassilapsele kohane.

Lumike on sündinud aprilli (2019) alguses, loovutamine uude koju alates juuni algusest.

Koos temaga otsivad kodu ka lumivalged vennakesed Tuisk ja Rahe, ning tumetriibik Süsi. 2 kassi on kindlasti parem kui 1. Adopteeri kaks samast pesakonnast!