Lumikki

Lumikki
Nimi:Lumikki
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Lumikki püüti kinni 2016 aasta lõpul Tallinna vanalinnast, kus ta elas koos oma pojaga, kes seal tema eest hoolitses. Lumikki on tilluke veidi eemaletõmbuv kassiproua, kes Pesaleidja kassitoas elades eelistas hoida omaette, peites ennast pesas. Seal tundis ta ennast turvaliselt ja lubas vabatahtlikul endale maiuseid pakkuda. Inimese kätt ta päris pai tegema ei usaldanud ja hirmutava pai eest tasus Lumikki siis veel üldiselt käpahoobiga.

Nüüd hoiukodus on Lumikki juba nii julge, et käib peremehelikult voodil pikutamas ja kui söögiajal pai teha, siis käppadega ei vehi, aga see inimene teeb teda ikka veel ettevaatlikuks. Võib arvata, et vanust on Lumikkil juba üle kümne aasta. Välimuselt on armas väike Lumikki üsna sasitud. Lumikkil ei ole vanuse ja pika tänavaelu tagajärjel enam hambaid, aga pealtnäha ei saa sellest arugi. Kõik söögid saab ta raskusteta siiski söödud.

Esijalas on Lumikkil vana luumurd, mis on vales asendis kinni kasvanud. Lumikki küll lonkab, aga on nüüdseks oma jalaga harjunud ja vana luustunud vigastus ei tee talle enam haiget ega sega ringiliikumist, kuigi hüppama ta enam väga ei kipu. Lumikki silmades peegelduvad läbielatud katsumused ja kohati ka mõistmatust, miks on kõik läinud nii nagu on...

Lumikki vajab väga tingimusteta armastavat ja vastutustundlikku kodu, kus arvestatakse tema omapäradega. Lumikki ei ole sülekiisu, aga mitte ka päris eraklik kassike. Koos poja Papuga peesitavad nad hoiukodus täiesti nähtaval ja jälgivad tegemisi. Lumikki soovib koju saada koos Papuga, mis teeb kodu leidmise raskemaks, kuna kahele arglikule kiisule koos kodu leida on keeruline. Samas on Papu väikse Lumi jaoks nii oluline tegelane, et vabatahtlikud ei soovi kaht kaaslast lahutada. Lumikkil ei ole enam palju aastaid jäänud ja ta vajab eelkõige pensioniea kodu, kus veeta viimased aastad. Lumikki loodab väga, et leidub üks hea südamega kodu, kes on valmis nad koos Papuga vastu võtma.

Lumikki on steriliseeritud, saanud mikrokiibi ja parasiiditõrje ning talle on varem tehtud ka negatiivsete tulemustega FIV test.
Kui soovid Lumikkile pakkuda kodu, siis täida Pesaleidja loomasoovija küsimustik ja meie vabatahtlikud võtavad Sinuga ühendust!