Lupita

Lupita
Nimi:Lupita
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Hei! Mina - Lupita - siinpool.
 
Vaata kui äge mu kasukas on ja oi kui pehme. Olen niiöelda "kilpkonna karva" aga minu aluskarv on hoopiski hall. Lisaks on mul nunnud mõmmikõrvad. Lugu kuidas ma need kõrvad sain pole aga ühtki nii nunnu.
Nimelt külmus mu kõrvaots õues külmaga lihtsalt ära. Inimestega tegelt suur sõber. Kui mind õuest ära tooma tuldi keerlesin ma vaid suurest rõõmust inimeste jalge ümber. Praegu harjun veel selle tubase eluga siin hoiukodus ja olen veel pisut arg.
Kõige hirmsam on minu jaoks kui uksest keegi tuleb, jopedes inimesed ja hirmutav on ka see kui inimesed järsemaid liigutisi teevad. Aga vaikselt hakkan juba avanema ja kui mulle aega anda ja näidata, et seda kahejalgset saab usaldada, siis tulen hea meelega inimese juurde paisid nautima. Meeldib ka kõhu alt paitamine/sügamine, kohe täitsa naudin seda.
Viimasel ajal olen avastanud, et pererahva kaisus on ka väga mõnus õhtuti nurru lüüa ja vaikselt sinna magama hiilida.
Võite ette kujutada milline eeskujulik kaisukass minust saab, kui mulle pisut aega julguse kogumiseks antakse.
Kui sina - inimene - tunned, et just mina - Lupita - võiksin olla see, kes sinu juurde kolib, siis ole hea täida see küsimustik ja ma tulen juba hea meelega sinu päris isiklikuks nurru-terapeudiks!
Olen kiibistatud, streiliseeritud, saanud vajalikud vaktsiinid/parasiiditõrjed.