Lussinda

Lussinda
Nimi:Lussinda
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MUINASJUTULISELT KAUNIS LUSSINDA OTSIB KODU!

Lussinda jõudis Pesaleidjasse 17.07.20 Raasikult Juuru vallast. Proua on sündinud umbes 17.11.2015 ja ootab oma kodu hoiukodus.

Lussinda on väga ilus, aga suure iseloomuga kiisu - iial ei tea, mida ta parasjagu mõtleb või teha tahab, aga see muudabki elu koos Lussindaga huvitavaks. Kiisuke meenutab natuke keskeas daami - lapsed on suureks kasvatatud ning nüüd tahab ta oma elu rahulikult nautida.

Lussindale ei meeldi muutused. Ta oleks hea meelega kellegi ilus diivanikaunistus, kes aeg-ajalt mööda jalgu nühib, et head-paremat süüa saada, kuid peamine on, et temal oleks oma peremehe või -naise jäägitu tähelepanu. Teised kiisud Lussindale ei meeldi - on tüütused! Tahavad tema toitu ja pidevalt torgivad, et mängida.. Lussindale endale aga mängida meeldib. Ta võib kassipoja kombel ennastunustavalt oma lemmikpallikest taga ajada.

Selleks, et Lussinda uues kodus õide lööks ja oma inimest usaldama hakkaks, vajab kiisu aega ja kannatust. Talle kohe üldse ei meeldi muutused. Hoiukoju tulles oli tegemist ühe sisiseva ja uriseva torisejaga, kes inimestega mingit tegemist ei tahtnud teha. Ei tasu valesti aru saada - Lussinda pole teps mitte agressiivne, ta on lihtsalt hästi arg kiisu. Hammustamise ja küünistamisega proua ei tegele. Nüüdseks on Lussindast aga suur paiarmastaja saanud, kes hea meelega nurru lahti lööb, kui keegi teda kõrva tagant sügab.

Tutvu ka hoiukodu Instagramiga, kus näed Lussindat tegutsemas -> https://www.instagram.com/kiisudehoiukodu/

Kui soovid hoiukoju Lussindaga tutvuma tulla, siis klõpsa "Soovin seda loomakest" ja tutvu tingimustega. Sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust.