Luuna

Luuna
Nimi:Luuna
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LUUNA OTSIB ENDALE KODU, KUS TEDA OOTAB EES VEEL ÜKS KASS!

Luuna on aastal 2017 sündinud emane triibik, kes on elanud terve oma elu tänaval. Just seetõttu ei ole tal olnud head kokkupuudet inimestega ja ta alles õpib inimesi usaldama aga viimase ajaga on teinud ka selles väga suure arengu!
Tema saatus on olnud kurb. See tähendab, et mitte tema saatus aga lugu kuidas jõudis Luuna meieni.
2018 aasta talvel tuli teade, et Tallinnas Risti tänaval pesitseb kassiema koos 4 pojaga. Pojad saadi kätte aga kassiema end näole ei andnud. Tagantjärgi mõeldes oli see vist tema õnn, et tema saadi kätte paar nädalat hiljem, sest kõik kassipojad haigestusid vajupaigas ja kahjuks elavad nüüd teiselpool pilvepiiri. Kuna aga  Luuna oli riskigrupis, et ka tema võib haigetuda, siis jõudis ta meieni.

Saatus läks nii, et hoiukodu (kus Luuna hetkel on) enda kass lipsas õue ja enam tagasi ei tulnudki. Kodu jäi tühjaks ja nii oldigi nõus võtma Luuna enda hoolealla.
Läks mööda 9 kuud ja Luuna elas peaaegu nähtamatult hoiukodus ega soovinud kontakti inimesega. Siis aga juhtus ime  ja hoiukodu enda kass Prints leiti peale 9 kuud(!) kadunud olemist üles ja ta kolis tagasi koju. Luunast ja Printsist on tänaseks saanud väga suured sõbrad. :)

Prints on Luunat sotsialiseerinud nii palju, et Luuna viibib nüüd hea meelega inimestega koos ühes ruumis ja vaatab eemalt nende tegemisi. Pai ta veel küll teha ei lase aga sellest ebasotsiaalsest kassist on saanud umbes kuu ajaga uudishimulik ja mänguhimuline loom :)
Seega sobib Luuna super hästi seltsiks teisele kassile, kes tahab endale mängusõpra ja inimesele, kes ei oota koheselt sülekassi vaid laseb tal rahus harjuda. Keegi, kes annab talle aega harjumiseks ja armastab teda just sellisena nagu ta on. Kindlasti saab Luuna ükspäev aru, et need paid on ühed päris mõnnad asjad ja kaisus on mõnus magada. Lihtsalt ajaliselt ei oska me öelda täpselt millal.

Kui sa oled just SEE inimene, siis täida siin all ankeet ja tule tutvu Luunaga. 

Luuna saab uude koju kaasa ka kinkepaki, mille on kokku pannud ProPlan :)