Maarja

Maarja
Nimi:Maarja
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÖÖDAS ON PEA 4 AASTAT, AGA ARMAS MAARJA IKKA VEEL OOTAB…

Sillamäelt pärit kassiproua Maarja on sündinud 2018. aasta kevadel. Esmalt kasvatas ta hoiukodus üles oma väikesed lapsukesed, saatis nad kõik tublisti oma uutesse kodudesse ja kolis siis Pesaleidja kassituppa, kus jäi oma võimalust ootama. 

Kassitoas on Maarja olnud alates 10.04.2020 - seega on peagi möödas juba 4 aastat, aga armas Maarja ootab endiselt…See on ühe argliku kassiproua jaoks üüratult pikk aeg, kuid siiski on ta pingutanud ja oma kodu nimel hakanud vaikselt edusamme tegema. 

Rohkem kui 100 kassiga tuba jagada ei ole tema jaoks kindlasti meelakkumine ning selles segasummasuvilas pelgab ta kahejalgseid veelgi enam! Maarja hoidis pikalt väga rangelt kinni 2+2 reeglist - kui ükski tundmatu kahejalgne üritas talle lähemale, kui 2 meetri raadiusesse pugeda, eemaldus Maarja koheselt. Tänaseks on tal see distantsi hoidmine veits üle visanud ning lubab end ka juba päris lähedalt imetleda - sellist ilu ei saa ju siiski ainult kaugelt vaadata!

Tõsi on see, et Maarja on väga arg ja vajab kindlasti aega, et kahejalgsetega harjuda. Kogu see protsess oleks Maarja jaoks tunduvalt lihtsam omas kodus, kus ta saaks rahulikult jälgida ja otsustada, millal ta milleks valmis on ning kus ei oleks nii palju teisi karvapalle.

Maarja on eeskujulikult steriliseeritud ja vaktsineeritud, omab oma isiklikku passi ja kiipi, saanud on ta ka parasiiditõrje.

Kui tunned, et just Sina tahaksid lõpuks Maarjale tema enda sooja ja rahulikku pesakest pakkuda, siis täida julgelt loomasoovija küsimustik ning tule Maarjale Kassituppa külla!