Maarja

Maarja
Nimi:Maarja
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

 MAARJALE AITAB PEIDUS ISTUMISEST! TA TAHAB KOJU!

Maarja on armas ja tubli 2018.aasta kevadel sündinud kassiproua, pärit Sillamäelt. Kolis Pesaleidja varjupaika 10.04.20. Esialgu kasvatas ta üles hoiukodus oma väikesed lapsekesed, saatis nad kõik kodudesse ning ootab ise nüüd oma võimalust Pesaleidja Kassitoas.

Rohkem kui 100 kassiga tuba jagada ei ole tema jaoks kindlasti meelakkumine ning selles segasummasuvilas pelgab ta kahejalgseid veelgi enam! See juures hoidis ta pikalt väga rangelt kinni 2+2 reeglist - kui ükski tundmatu kahejalgne üritas talle lähemale, kui 2 meetri raadiusesse pugeda, eemaldus Maarja koheselt. Tänaseks on tal see distantsihoidmine veits üle visanud ning lubab end ka juba päris lähedalt imetleda - sellist ilu ei saa ju siiski ainult kaugelt vaadata!

Tõsi on see, et Maarja on väga arg. Tõsi on ka see, et Maarja vajab kindlasti aega, et kahejalgsetega harjuda. Kuid tõsi on ka see, et kogu see protsess oleks Maarja jaoks tunduvalt lihtsam omas kodus, kus ta saaks rahulikult jälgida ja otsustada, millal ta milleks valmis on ning kus ei oleks niipalju teisi karvapalle.

Maarja on eeskujulikult steriliseeritud ja vaktsineeritud, omab oma isiklikku passi ja kiipi, saanud on ta ka parasiiditõrje.

Kui sooviksid Maarjale pakkuda tema enda sooja ja rahulikku pesakest, täida julgelt meie kodulehel loomasoovija küsimustik ning tule talle Kassituppa külla!