Maca

Maca
Nimi:Maca
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TOIMEKAS MACA OOTAB VÄGA KODUPAKKUMISI! Väike emane kiisu Maca elab praegu Pesaleidja hoiukodus, kuid ootab pikisilmi päris oma koju minekut. Maca tuli Pesaleidjasse 18.07.21 Rannamõisast. Kuigi vanust on tal üle aasta, on Maca ikka väike nagu püksinööp. Kasukas on tal siidiselt pehme ja toredalt kirju-mirju, saba ausalt must. Ja käbe ning hakkaja on ta ka. Kõige rohkem armastab Maca mänguhiirele polaarrebase moodi sööste tehes jahti pidada. Macal on ka teine hobi. Maca väga armastab inimesega koos telekat vaadata. Loomaarstisarjad „The Supervet“ ja „Dr Brown ehk Bondi Vet“ ning kõik võimalikud loodusdokid — neile elab ta innukalt kaasa ja vaatab silmad uskumatusest punnis ekraanil toimuvat. Teiste kassidega saab Maca hästi läbi seni, kuni keegi teda ei kiusa; kiusamise korral vibutab oma väikese käpaga südikalt vastu.  

Maca tunneb ennast inimese seltsis juba täitsa hästi. Eks ta vahel veidi pelgab ka, kuid see ei takista tal keksimast inimese läheduses, saba rõngas. See ongi nii naljakalt armas, kuidas Maca lähedust otsib ja siis eest ära jookseb. Pai ja kalli saab talle teha küll, kuid tuleb tabada seda õiget hetke. Sülle võtmisele punnib vastu, ent kui süles on, siis peidab oma pea inimese kõhu vastu ja püüab muutuda nähtamatuks. Viimasel ajal on Macal kombeks end ööks inimese külje alla seada, et seal mõnusalt soojas põõnata. 

Oma igapäevaasju ajab ta viisakalt: külastab kombekalt kempsukasti ja sööb, mida pakutakse. Õigupoolest on Maca üks väga hea isuga maiasmokk — kõik maitsev kõhtu! Maca on steriliseeritud ja kiibitud, talle on antud nii vaktsiinid kui tehtud parasiitide vastane tõrje.

Küll oleks aeg, et mõni tore pere või inimene Maca oma lemmikuks võtaks, sest Macal on potentsiaali olla pere hing. Kui soovid sellele vahvale nääpsukesele päriskodu pakkuda, siis tutvu meie looma võtmise tingimustega ja täida ankeet. Maca hoiukodu võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust!