Maca

Maca
Nimi:Maca
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MAACILINE MACA
Maca tuli meile pesa otsima 18.07.21 Rannamõisa naaberhuudist ja tunneb nii tema kui meie, et aeg on küps ja kiisu kolimiseks valmis. Iga päev võtab teelusikaga julgust juurde ja nii see sotsialiseerumine-kohanemine läheb, aeglaselt aga järjekindlalt. Inimkätest on saanud postid, mille vastu ennast mõnuga nurrukoori saatel nühkida. Uudistab toas ringi, vahepeal põõnab pesas, vahepeal voodis. Äkilised liigutused veel korraks ehmatavad aga ärge seda kiisule pahaks pange, tema seda igatahes ei tee.
Läbirääkimised käivad veel sülle võtmise osas. Hoiukodule loomulikult tohutult meeldib seda pehmet sabasõpra kaisutada, teine osapool ei ole veel protseduuri eesmärgist aru saanud ja suhtub isikliku õhuruumi rikkumistesse skeptiliselt. Siiski on märke, et vastupanu murdmine kaua aega ei võta. Tuleb lihtsalt aegapisi õrnalt harjutada.
Macale meeldib mängida pallikestega ja nöörikestega ja nende kahe kõikvõimalike kombinatsioonidega. Kõigega, mida saab mööda tuba laiali vedada. Tasub aeg-ajalt diivanialust tühjendada. Lemmikpesa on ronimistorni kõrgeim vaateplatvorm, kust hea valdusi ja pallikeste hiilimist jälgida. Samuti on ta üllatavalt leplik küünte lõikamise osas, mis teeb ta haruldaseks isendiks.
Maca isu on veel tänavaeluga harjunud kiisule kohane ja ära ei ütle ta krõbinatest ega konservist. Seda teist just võiks tema meelest ohtralt ja regulaarselt kaussi sattuda, tema südame võitmiseks see muidugi halb mõte pole. Figuuri pärast muretseme kevade poole.
Maacilise Maca endale saamiseks vajuta palun nuppu 'soovin seda loomakest' ja täida ankeet. Kutsume sind peagi hoiukodusse Macale külla!