Maca

Maca
Nimi:Maca
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NUNNU MACA OOTAB VÄGA KODUPAKKUMISI! 3-aastane kassipreili Maca elab Pesaleidja hoiukodus, kuid ootab pikisilmi päris oma koju minekut. Pisikest kasvu Maca tuli Pesaleidjasse 18.07.21 Rannamõisast. Kasukas on tal siidiselt pehme ja toredalt kirju-mirju, saba ausalt must. Ja käbe ning hakkaja on ta ka. Kõige rohkem armastab Maca mänguhiirele polaarrebase moodi sööste tehes pehmikhiirele jahti pidada. Seda saadab vahva vaikne kurr-nurr. Macal on ka teine hobi. Maca armastab telkut vaadata, eriti meeldivad talle loomaarstisarjad ja loodusdokid. Teiste kassidega saab Maca hästi läbi: vaatab koos nendega aknast linde, mängib kulli ja küsib kooris konservi.  

Maca tunneb ennast inimese seltsis täitsa hästi. Pai ja kalli saab talle teha küll, kui tabada õige hetk. Eks ta vahel veidi pelgab ka, kuid see ei takista tal keksimast inimese läheduses, saba rõngas. See ongi nii naljakalt armas, kuidas Maca lähedust otsib ja siis eest ära jookseb. Kammimist kassipreili aga lausa armastab. Sülle võtmisele punnib vastu, ent kui süles on, siis peidab oma pea inimese kõhu vastu ja püüab muutuda nähtamatuks. Viimasel ajal on Macal kombeks end ööks inimese külje alla seada, et seal mõnusalt soojas põõnata ning siis hommikul saab sügamist ja paisid. 

Oma igapäevaasju ajab ta viisakalt: külastab kombekalt kempsukasti ja sööb, mida pakutakse. Õigupoolest on Maca üks väga hea isuga maiasmokk — kõik maitsev kõhtu! Maca on steriliseeritud ja kiibitud, talle on antud nii vaktsiinid kui tehtud parasiitide vastane tõrje.

Küll oleks aeg, et mõni tore pere või inimene Maca oma lemmikuks võtaks, sest Macal on potentsiaali olla pere hing. Kui soovid sellele vahvale nääpsukesele päriskodu pakkuda, siis tutvu meie looma võtmise tingimustega ja täida ankeet. Maca hoiukodu võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust!