Madeline Maddison

Madeline Maddison
Nimi:Madeline Maddison
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MADELINE VAJAB VÄGA PÄRIS OMA KODU! 

Armas Madeline on kõik oma pojakesed päris enda kodudesse saatnud ning otsib nüüd lõpuks ka endale seda õiget kodu, mida saaks päris enda omaks nimetada! 

TERE, MINA OLEN MADELINE JA MUL ON ÜKS KIIKS – MULLE MEELDIB TEISTE SELJAS ELADA

Madeline Maddisson on noor, ca aastane hästi pisikest kasvu kassipreili, kes kolis alles kolm nädalat tagasi Pesaleidja hoiukoju. Preili elas koos oma poegadega Kiisal võõra kuuri all ja kuna ilmad läksid jahedaks, ei saanud kiisusid märkanud inimene enam rahulikult neist mööda kõndida ning toimetas kassid sooja kohta. Madeline Maddissoni lapsed on mõnusalt pontsakad ja pehmed, seega on emal, kes ise nii pehme pallike ei ole, mõnus nende seljas kükitada.

Pisike preili on inimeste suhtes veel pelglik, sest ega need mõned nädalad ei ole andnud talle veel võimalust inimeste heades kavatsustes veenduda, aga iga päev näitab, et uudishimu ja hea toit on suur samm selle poole, et ühel päeval on ka Madeline uhke sülekiisu, kes tahab pai ja kaisutamist nagu iga teine karvapall. Madeline on saanud parasiitide vastased tõrjed, ta on kiibistatud ja vaktsineeritud.

Kiisuga tuleb kaasa Royal Canini stardipakike, mis sisaldab 400g kassitoidu kotti, toidukaussi ja mänguasju.

Veebruar 2018. Madeline on oma uues kodus :)