Madis

Madis
Nimi:Madis
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEARMAS PISIKE KARVAPALL MADIS OTSIB TOREDAID SÕPRU!

 

Miu-mjäu, mina olen 2020. aasta aprillis sündinud väike must-valge karvapall Madis. Jõudsin siia kuskilt Viljandi lähedalt, Karula lihatööstuse juurest... Minu väike kiisupea ei tea kus see täpselt asub, aga siin pealinnas tunnen ma end igatahes palju tähtsamalt. Kuna ma olen veel väga pisike (võrreldes täiskasvanud ja seenior kiisudega), on mul vaja kiiresti-kiiresti koduke leida. Kas ma võiksin olla just see, kes sulle lähitulevikus seltsi pakub?

 

Kuigi päris pai ma kohe ei luba teha, meeldib mulle inimest iga nurga alt uurida, uudistada ning võõrast inimest veidi altkulmu vaadata. Hetkel olen ma oma aega palju puuris veetnud ning minu ümber olevad kiisud pakuvad mulle palju huvi - kohe kui keegi mjäuma lööb, turnin ma sinnapoole, nii palju kui puur lubab. Ja kui puuriruum otsa saab, sirutan välja oma käpakese, et teine kiisu ikka teaks, et ma tema jaoks olemas olen.

 

Oma imelise ülikonna eest hoolitsen ma tublisti, samuti oskan ma ilusti liivakasti kasutada, süüa paluda, mängida ja lõunauinakuid teha. Oma hingesugulase leidmisel saaks minust kindlasti üks tubli seltsiline (ma arvan, et Sul ei oleks selle vastu midagi, sest ma olen lihtsalt nii kohutavalt armas).

 

Minuga tuleb kaasa ka vinge ProPlani kinkekott!

 

Kui Sa soovid mind enda kodus hommikul, lõunal ja õhtul (no ja ilmselt ka öösel ????) mõnulemas näha, siis ole hea ja vajuta allaolevale nupule “Soovin seda loomakest”!