Madisson

Madisson
Nimi:Madisson
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAILEMBENE JA MÄNGULUSTLIK KASSIPOISS MADISSON OOTAB SIND!

See imearmas ääretult malbe iseloomuga kassipoiss on Madisson, kes on sündinud umbes aastal 2019. Ta tuli meile Viljandi varjupaigast, kuid algselt leiti ta hoopiski Mulgi vallast. Välimuselt ei jäta Madisson ühtegi triibikuarmastajat külmaks – kaunis triibumuster vaheldub täpikestega seljal ning valge karvaga.

Sarnaselt enda mahedale iseloomule toob Madisson vahel kuuldavale ka mõnusa “kurrnjäu”, millega ta enda tähelepanu võitnud inimest end paitama kutsub. Ja oi, kuidas need paid talle meeldivad – nii pea pealt, kui lõua alt ja nina otsast! Ning kui oled paidega hoolas olnud, siis järgmiseks rõõmustab Madisson Sind veel lustaka mänguga! Kiired ja erksad liigutused kuuluvad just selle armsa kassipoisi repertuaari ja igavaks diivanikassiks Madisson kindlasti ei jääks! Nagu ühele õigele nurrikule kohane, siis pärast mängu võiks jälle ohtralt paisid nautima hakata ja õige põriseva nurrumise saatel on inimese süles magama jääda!

Tänu enda rahulikule ja südamlikule iseloomule ja noorele kassipoisile iseloomuliku mängulustiga sobiks Madisson ka lapsega peresse.

Madissoni puhul on ka hea teada, et on FIV+. Tegu pole hirmsa ega eluohtliku haigusega, aga info on siiski heaks teadmiseks tema tervise hoidmisel. Rohkem saab selle kohta lugeda Pesaleidja blogist.

Madissonil on ka tehtud kõik vajalikud protseduurid - ta on kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud ja saanud kõik vajalikud parasiitidevastased tõrjed. Lühidalt tähendab see kõik, et ta on valmis kolima. Kui soovid talle kodu pakkuda, siis tutvu meie tingimustega ja täida tema kohta ankeet ja me kutsume Sind talle külla!