Madonna

Madonna
Nimi:Madonna
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OMA NIME VÄÄRILINE MADONNA TEIE EES!

Madonna kolis meie hoiukoju Loksalt 25.04.2021. Enne peatus ta viivuks ka kassitoas, aga peale jõudmist otsustas kohe poegida ja nii ta meie juurde kolis.

Alguses oli ta sõbralik, aga ühel hetkel muutus tõeliseks emalõviks ja nii kestis see olek kuni laste kojuminemiseni. Madonna oli suurepärane ema ja kohe kui pojad koju olid läinud sai ta enda kaitsemüürid alla lasta.

Ise on Madonna ilus pikakarvaline valge kass, kellel on nii suured rohelised silmad, et tõesti võib öelda, et Madonna ta oma välimuselt ka on. Karva eest suudab ta ilusasti hoolitseda ja puhtus on talle väga oluline. Ta ongi nagu siiras tütarlaps, kes vaatab eemalt, aga kui sõbraks saada, siis rullib, nurrub ja puksib paikäe vastu. Madonna on arg ja põhimõtteliselt kardab kõike, aga see teeb temast väga naljaka kassi ja veel lähedasemaks enda turvaisikuga, sest kelle juurde kaissu pugeda, kui mitte enda kaitsja.

Mängimine meeldib Madonnale väga, aga ta pigem eelistab seda teha üksinda. Kartulid on tema lemmikud, aga ka pallid ja suled sobivad hästi. Teiste kassidega saab ta hästi läbi. Vahepeal oli talle seltsiks Rosa, kes aitaski Madonnal meid usaldama õppida ja koos olid nad üks päris tore paar.

Madonna on kiibitud, steriliseeritud, vaktsineeritud ja saanud regulaarset parasiiditõrjet. Vanus võiks jääda kuskile 2 aasta kanti.

Kui soovid Madonnale turvaisikuks hakata, siis täida palun meie kodulehel loomasoovija ankeet, et saaksime Sind talle külla kutsuda. Kassike elab Tallinnas asuvas kassitoas.