Magister

Magister
Nimi:Magister
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

"KURRNJÄU", HÜÜAB SUUR SÕBER MAGISTER!

 

Magister on armas isane kass, kes jutustab Sinuga kurrnjäu ja kurrnjäuuu. Onu Raivo jutupliiats ei pajata ka nii hästi kui meie Magister. Ta on armas, sõbralik ja mänguhimuline.

 

Magistril on vanust umbes 2 aastat 10 kuud. Pesaleidjasse jõudis ta pärast pikka kurnavat rännakut üle jõgede-mägede ja läbi metsade autoga 2021. aasta mais Viljandi varjupaigast. Magister on armas must-valge, poolpika kasukaga kassipoiss, kel on vahva roosa nina ja rohelised silmad. Vahepeal hakkas ta online platvormi abil ka hispaania keelt õppima. Näidet tema edusammudest võis lugeda Pesaleidja facebooki lehelt, kuhu Magister kirjutas täitsa ise oma käpaga endale koduotsimiskuulutuse.

 

Magister jõudis meiega aasta aega olla nii, et ta ei tahtnud ühtegi kahejalgset endale ligi. Samas näitas juba alguses, kui südikas ja tark kass ta on. Nüüdseks on Magister aga SUURIM PAILOOM. Oi kuidas ta armastab inimesi! Ainult pai, maiuseid, sügamist, kammimist, mängimist, KÕIKE! No ideaalne kiisu neile, kes otsivad kassi, kes oleks väga seltsiv ja aktiivne.

 

Ta on vaktsineeritud + kiibitud + kasteeritud + saanud parasiitide vastaseid tõrjed. Seega on nüüd tarvis vaid see perekond leida, kes Magistrile aega ja armastust pakuks!

 

Tee palun nägusale ja vaprale Magistrile ilus kingitus ja paku talle oma kodu. Magister on vahva poiss, kuid elu kassitoas ei lähe tema kassiloomusega teps mitte kokku ja ta on seal stressis. Magister sooviks olla pigem Sinu üks ja ainus lemmikloom.

 

Kui Magister pani Sinu silmad särama, siis kliki nupul "Soovin seda loomakest" ja meie, pesaleidjad, võtame Sinuga peagi ühendust.