Magister

Magister
Nimi:Magister
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ERITI UHKE JA TARK KIISUPOISS MAGISTER OOTAB KODUPAKKUMISI!

 

Magister on armas isane kass, kellel vanust umbes 2 aastat. Pesaleidjasse jõudis ta 13.05.2021, tulles Viljandi varjupaigast. Magister on armas must-valge, poolpika kasukaga kassipoiss, kellel on vahva roosa nina ja rohelised silmad. 

 

Iseloomult on Magister selline intelligentne, südikas kiisu. Ta on suurema osa ajast kusagil lebotamas, ei ole täielikult oma kestast veel välja tulnud. Samas on ta selgelt väga tark kass ja ei anna niisama kergelt alla, kui näiteks on tarvis talle tervisekontrolli teha või teda kassitoas kinni püüda. Ta seisab oma kohal ja annab sulle teada, et võiks ta nüüd siiski rahule jätta. 

 

Siiski on käitumise juured hirmus, ehk Magister pole veel inimestega täitsa sina-peale saanud. Ta väga tahaks oma koju, kus talle antakse aega ja ruumi harjuda ja toimetada. Kindlasti kasvab ajaga tema julgus ja usaldus, ta lihtsalt vajab selleks sobivat keskkonda.

 

Hetkel on Magister Pesaleidja kassitoas, kus ta rahulikult mõnusalt tukkudes ja konservi nautides oma kojuminekut ootab. Ta on vaktsineeritud, kiibitud, kasteeritud ning on saanud ka parasiitide vastaseid tõrjeid. Seega on nüüd vaid tarvis see perekond leida, kes Magistrile aega ja armastust pakuks!

 

Kui Magister teile hinge puges, siis vajutage allpool "Soovin seda loomakest", tutvuge meie loomavõtja tingimustega ning täitke ankeet Magistri nimele. Tema hooldaja võtab teiega peatselt ühendust ja siis saate juba Magistriga tutvuma tulla!