Mai

Mai
Nimi:Mai
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MAI OOTAB OMA KODU JUBA 3 PIKKA AASTAT

Mai on sündinud 2017 aasta juunis, ehk tegu on kassiga parimais aastais! Pesaleidjasse kolis ta 2018 aastal aprilli lõpus Roobukalt. Mai on Pesaleidjas kannatlikult oodanud juba 3 pikka aastat. Teised kiisud aina tulevad kassituppa ja lähevad koju. Millal on Mai kord?

Mai on imekaunis mustvalge kassike, kellel on suured rohelised uudishimulikud silmad. Ja vaadake neid vurre - kas need saaksid veel pikemad olla? Mail on küll silmatorkav välimus, kuid iseloomult on ta natuke häbelik. Ise ta pai küsima ei tule, kuid kui talle vaikselt läheneda ning anda talle natuke aega harjuda, olete saanud endale uue sõbra. Oleme täiesti kindlad, et uues kodus tuleks tema tõeline olemus esile ja Maist saaks parim kaaslane, keda üldse tahta võiks! Kiisu on oma inimest juba nii kaua oodanud, ehk saab tema pikk ootus nüüd otsa.

Kui leiad, et Mai võiks sinu diivanil nurru lüüa ning soovid talle armastavat koju pakkuda, täida loomasoovija küsimustik ning meie vabatahtlikud võtavad sinuga ühendust ja kutsuvad Maile külla!